6401 відвідувач онлайн

Окупант дивиться із кущів на російську палаючу машину і сварить українців: "От суки! У#бки бл#дь! Там еще че то разрывается". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує із кущів палаючу російську машину.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі чути вибухи, ймовірно, боєприпасів. Росіянин нецензурно лається, споглядаючи результат успішної бойової роботи українських воїнів.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+33
Мразь кацапська ніяк не в змозі збагнути , що вони самі Є уй@бками
і мразотою ,
яка лізе на українську територію щоби збагатитися і захопити
наші землі 😡
Здохніть виродки ...)
показати весь коментар
07.01.2025 13:28 Відповісти
+27
так беги тушить!!!!)
показати весь коментар
07.01.2025 13:10 Відповісти
+18
Так, то - "хлеб с солью". Ви, ж цього чекали?
показати весь коментар
07.01.2025 13:13 Відповісти

Завантаження...