10617 відвідувачів онлайн
6 717 12

Бійці 14-ї ОМБр дроном на оптоволокні уразили бронетехніку окупантів. ВIДЕО

Аеророзвідники ударної групи "Харон" 14 механізованої бригади ЗСУ вперше уразили бронетехніку окупантів FPV-дроном "Громило-10" на оптоволоконному зв’язку.

Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі групи, інформує Цензор.НЕТ.

Український дрон переслідував російську бронемашину з встановленим РЕБом, але окупантам це не допомогло.

"Дрон на оптоволокні дає технологічну перевагу на полі бою. Мінімальна затримка сигналу та захист від перешкод дозволяють забезпечити виняткову точність і ефективність ударів, навіть за умов роботи РЕБ", — пояснили у "Хароні".

Топ коментарі
+10
Пілоти БПЛА освоїли оптиковолокно.... Це файно!
показати весь коментар
10.01.2025 22:40 Відповісти
+4
https://www.reddit.com/r/DroneCombat/comments/1hy4tdt/full_video_13_minutes_ukraines_birds_of_madyar/ «Птахи Мадяра» (414-а морська ударна бригада БПЛА) полюють на ********.
показати весь коментар
10.01.2025 22:44 Відповісти
+4
Можливі варіанти:
- камера звичайна аналогова і якийсь дешевий АЦП, що вносить шум, на переході до оптики;
- керування було по оптиці, а відео записано з VRx.
показати весь коментар
10.01.2025 22:59 Відповісти

Завантаження...