Бійці 14-ї ОМБр дроном на оптоволокні уразили бронетехніку окупантів. ВIДЕО
Аеророзвідники ударної групи "Харон" 14 механізованої бригади ЗСУ вперше уразили бронетехніку окупантів FPV-дроном "Громило-10" на оптоволоконному зв’язку.
Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі групи, інформує Цензор.НЕТ.
Український дрон переслідував російську бронемашину з встановленим РЕБом, але окупантам це не допомогло.
"Дрон на оптоволокні дає технологічну перевагу на полі бою. Мінімальна затримка сигналу та захист від перешкод дозволяють забезпечити виняткову точність і ефективність ударів, навіть за умов роботи РЕБ", — пояснили у "Хароні".
- камера звичайна аналогова і якийсь дешевий АЦП, що вносить шум, на переході до оптики;
- керування було по оптиці, а відео записано з VRx.