10288 відвідувачів онлайн

ТЦК не має права забирати телефон: вільно спілкуватися в приміщеннях можна не всюди. ВIДЕО

У ТЦК не мають права забирати мобільний телефон у громадянина, проте вільно користуватися зв’язком в приміщеннях Центру не можна.

Про це заявила заступниця начальника РТЦК та СП у місті Києві майор Лариса Козак, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Одразу скажу, що забирати засоби стільникового зв'язку ТЦК права не мають", - зазначила вона.

Проте речниця зауважила, що ТЦК - це режимний об'єкт.

"Тому законною вимогою співробітника ТЦК буде якраз визначити місце спілкування для військовозобов'язаного громадянина в приміщенні", - додала Козак.

Такі приміщення мають бути в кожному ТЦК.

"Деякі кабінети, вони дійсно категоровані, і проводити там роботу із засобами стільникового зв'язку, які мають певне випромінювання, це заборонено навіть нам. Ми там не користуємося", - підсумувала речниця.

Топ коментарі
+28
показати весь коментар
14.01.2025 14:14 Відповісти
+17
Щось я не пригадаю, щоб за 3 роки війни хоч раз був прилёт по приміщенню ТЦК. То в чому тоді загроза використання телефону в приміщенні ТЦК?
показати весь коментар
14.01.2025 14:10 Відповісти
+17
Знову тецека самі під себе вигадують неіснуючі норми законодавства.
показати весь коментар
14.01.2025 14:13 Відповісти

Завантаження...