Дрони знищили російський танк, який окупати перевозили на тралі. ВIДЕО
Оператори дронів 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха знищили російський танк, який окупанти перевозили вантажівкою у Варварівці на Донеччині.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах.
"Сьогодні у п#дарів неприємний інцидент - у Варварівці згорів танк на тралі. Пілоти з 53 ОМБр дали комарику поснідати", - зазначається у коментарі до відео.
а Порошенко молодший був в АТО !!
Що "порошок" "розікрав донати" та "закупив лайно"? Яке "жере пальне" та "займає півтори смуги"?