10931 відвідувач онлайн

Собаки їдять російського штурмовика, ліквідованого морпіхами 38-ї бригади. ВIДЕО

Морпіхи 38-ї окремої бригади морської піхоти скидами із дронів ліквідували штурмову групу окупантів на покровському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах. На записі видно п'ять скидів боєприпасу із дронів. Один із ліквідованих окупантів на ранок став кормом для двох собак.

"Завдяки українським операторам дронів у чотирилапих друзів завжди буде корм зі смаком російського штурмовика. Покровський напрямок фронту, Донецька область. Кадри 38-ї бригади морської піхоти", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+10
хоч би не отруїлись
показати весь коментар
17.02.2025 10:07 Відповісти
+4
песики вгодовані - не першого "підсмаженого" 3.14дараса їдять
показати весь коментар
17.02.2025 10:11 Відповісти
+3
Живого було б цікавіще. З трансляцією онлайн.
показати весь коментар
17.02.2025 10:17 Відповісти

Завантаження...