11927 відвідувачів онлайн

Воїни 3 ОШБр відбили штурм окупантів та знищили дві БМП росіян на Харківщині. ВIДЕО

Російські загарбники спробували на танку і двох БМП штурмувати позиції бійців 3-ої окремої штурмової бригади на Харківщині.

Першу БМП наші воїни знищили з точного пострілу з РПГ, а дрони ліквідували екіпаж. Другу бойову машину піхоти росіян також знищили наші безпілотники, повідомляє Цензор.НЕТ.

Завантаження...