8331 відвідувач онлайн

Сили оборони знищили БМП, бронетранспортери, МТЛБ окупантів на Куп’янському напрямку. ВIДЕО

Прикордонники РУБпАК "Фенікс" бригади "Помста" знищили БМП, бронетранспортери, МТЛБ окупантів на Куп'янському напрямку.

Про це повідомляє Держприкордонслужба у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"За кілька днів – десятки влучних ударів по техніці, БК та складах ПММ окупантів", - додали прикордонники.

Завантаження...