Окупант розповів про купівлю віслючка за власні кошти для потреб підрозділу: "40 тысяч рублей и осел в студию. Другого выхода нет". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант із 38-ї мотострілецької бригади армії РФ розповів, що для вирішення логістичних проблем усі поплічники були змушені зібрати гроші для купівлі віслюка.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами окупанта, іншого способу вирішити проблему переміщення вантажів на запорізькому напрямку немає.
Топ коментарі
+22 Gary Grant
показати весь коментар
24.02.2025 15:26 Відповісти Посилання +21 MausMike
показати весь коментар
24.02.2025 15:28 Відповісти Посилання +17 Jolli Rabbit
показати весь коментар
24.02.2025 15:27 Відповісти Посилання