11931 відвідувач онлайн

Окупант розповів про купівлю віслючка за власні кошти для потреб підрозділу: "40 тысяч рублей и осел в студию. Другого выхода нет". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант із 38-ї мотострілецької бригади армії РФ розповів, що для вирішення логістичних проблем усі поплічники були змушені зібрати гроші для купівлі віслюка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами окупанта, іншого способу вирішити проблему переміщення вантажів на запорізькому напрямку немає.

Топ коментарі
+22
Шкода тварину.
показати весь коментар
24.02.2025 15:26 Відповісти
+21
Тріпіщі НАТА1111 🤣
показати весь коментар
24.02.2025 15:28 Відповісти
+17
Армія ослолюбов.
показати весь коментар
24.02.2025 15:27 Відповісти

Завантаження...