11263 відвідувача онлайн

Сили оборони ліквідували темношкірого найманця армії РФ в районі Торецька. ВIДЕО

Воїни бригади "Хижак" Патрульної поліції в районі Торецька ліквідували скидом іноземного найманця, який воював на боці російських сил.

Відповідні кадри опублікували у телеграм-каналі підрозділу повідомляє Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+19
"Вот убьйом всєх бєлих, тогда і заживьом".

показати весь коментар
08.03.2025 13:10 Відповісти
+11
Афрокацап!
показати весь коментар
08.03.2025 13:07 Відповісти
+9
Якщо толерантність вже пустий звук,то і пишіть"убілі нєгра"
показати весь коментар
08.03.2025 13:02 Відповісти

Завантаження...