11788 відвідувачів онлайн

Бійці Нацгвардії атакували 5 окупантів, які не встигли добігти до своїх позицій під Сіверськом. ВIДЕО

Бійці 4-го батальйону Сила Свободи Національної гвардії України "Рубіж" атакували дроном-камікадзе п'ятьох російських загарбників. Практично добігши до своїх позицій, група окупантів була ліквідована під Сіверськом на Донеччині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

Топ коментарі
+11
страйк
показати весь коментар
09.03.2025 12:39 Відповісти
+10
Оце результат! "Одним махом п*ятьох кацапів побивахом" (с)
показати весь коментар
09.03.2025 12:39 Відповісти
+8
Оператор четко подловил "момент кучности".)
показати весь коментар
09.03.2025 12:57 Відповісти

Завантаження...