Бійці Нацгвардії атакували 5 окупантів, які не встигли добігти до своїх позицій під Сіверськом. ВIДЕО
Бійці 4-го батальйону Сила Свободи Національної гвардії України "Рубіж" атакували дроном-камікадзе п'ятьох російських загарбників. Практично добігши до своїх позицій, група окупантів була ліквідована під Сіверськом на Донеччині.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у телеграм-каналі Бутусов Плюс.
Топ коментарі
+11 Юрій Вінгорськи
показати весь коментар
09.03.2025 12:39 Відповісти Посилання +10 Vsevolod Marchenko #551075
показати весь коментар
09.03.2025 12:39 Відповісти Посилання +8 Wlad West
показати весь коментар
09.03.2025 12:57 Відповісти Посилання