12052 відвідувача онлайн

Український десантник затято шпигує свинцем двох окупантів, які атакують його бліндаж. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис бою бійця 79-ї десантно-штурмової бригади із двома окупантами, які намагаються проникнути у бліндаж.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що український воїн щедро насипав окупантам свинцю: один загарбник ліквідований, а інший щонайменше поранений.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Боєць пострілами із автомата знищує російського штурмовика, який заплутався у колючому дроті. ВIДЕО

Топ коментарі
+26
А це означає, що розвідки і спостереження за ворогом нема взагалі.
показати весь коментар
14.03.2025 10:31 Відповісти
+14
Саме так.В іншому випадку штурмовиків би поклали на підході до укриття.Ми для спостереження використовували 24/7 окопні перископи,тепловізори і просто камери телефонів,щоб не стовбичить в амбразурах.Цікаво,чій дрон знімав бій?
показати весь коментар
14.03.2025 10:56 Відповісти
+13
Одного нашпигував, але другий дуже живенький і якщо має при собі гранати, то нашому десантнику буде дуже погано...
показати весь коментар
14.03.2025 10:14 Відповісти

Завантаження...