Росіянин із перебитими ногами сидить біля зруйнованої будівлі, приставляє автомат до голови і застрелюється. ВIДЕО
На Луганському напрямку росіянин із перебитими ногами сидів біля зруйнованої будівлі, приставив автомат до голови і застрелився.
Самогубство окупанта зафільмували бійці 1-ої Президентської бригади "Буревій", повідомляє Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+31 Pavel Bortsevych
показати весь коментар
17.03.2025 16:37 Відповісти Посилання +24 Urs
показати весь коментар
17.03.2025 16:32 Відповісти Посилання +12 ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
17.03.2025 16:37 Відповісти Посилання