9277 відвідувачів онлайн

Усик захистив дисертацію та отримав науковий ступінь доктора філософії у галузі "право". ВIДЕО

Боксер Олександр Усик захистив дисертацію в Харківському національному університеті внутрішніх справ та отримав науковий ступінь доктора філософії у галузі "право".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

Захист дисертації на тему "Адміністративно-правове забезпечення міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту" відбувся 18 березня.

Усику присудили науковий ступінь доктора філософії (PhD) у галузі "право". Вчена рада одноголосно ухвалила це рішення. Опонентом Усика на захисті був Олександр Моргунов – заслужений тренер України з кікбоксингу ВТКА. Наприкінці захисту ніхто з представників вченої ради не мав зауважень щодо присудження боксеру наукового ступеня.

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований фрагмент із захисту наукової роботи.

Про що дисертація Усика?

"Дисертаційну роботу присвячено визначенню сутності та розкриттю особливостей адміністративно-правового забезпечення міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту, а також розробленню теоретичних і практичних пропозицій та рекомендацій, спрямованих на вдосконалення адміністративного законодавства у відповідній сфері", – йдеться в анотації до дисертації Усика.

У своїй роботі боксер мав розглянути, хто саме відповідає за міжнародне співробітництво у спорті – як на глобальному рівні, так і всередині країни. Крім суто юридичних питань, Усик також мав аналізувати, як міжнародне співробітництво впливає на розвиток спорту в Україні та світі: які можливості воно відкриває для спортсменів, які виклики при цьому виникають.

Нагадуємо, Олександр Усик – діючий чемпіон світу з боксу за версіями WBC, WBA, WBO та IBO у надважкій вазі.

Топ коментарі
+54
оказывается можно много чего сделать не имея мозгов, страна чудес!
показати весь коментар
18.03.2025 20:00 Відповісти
+51
Зеленський теж юрист.
показати весь коментар
18.03.2025 20:00 Відповісти
+46
Я якраз хотів привести цю аналогію... Бо з Усика такий "правознавець", як і з Зеленського... Єдине, що у Усика функцій голови більше... Зеленський тільки "в неї їсть", а Усик нею ще й "удар тримає"...
показати весь коментар
18.03.2025 20:19 Відповісти

Завантаження...