11128 відвідувачів онлайн

Бійці Зведеної стрілецької бригади та морські піхотинці знищили два танки росіян на Покровському напрямку. ВIДЕО

Екіпажі операторів БпЛА Зведеної стрілецької бригади та морських піхотинців знищили важку броньовану техніку ворога на Покровському напрямку.

Окупанти висунулися штурмувати позиції в складі ударної бронегрупи та зіткнулися з FPV-дронами українських захисників, повідомляє Цензор.НЕТ.

Аеророзвідкою було вчасно виявлено рух ворожих танків, а влучання дронами-камікадзе від нашого рохрахунку зупинили просування ворожої техніки при спробі прориву в зоні відповідальності. Як результат, - ворог втратив 2 танки.

Завантаження...