7723 відвідувача онлайн

Боєць 47-ї ОМБр "Маґура" збиває "Шахед" із ПЗРК "Ігла". ВIДЕО

Український воїн із 47-ї ОМБр "Маґура" збив російський ударний БПЛА "Шахед" за допомогою ПЗРК "Ігла".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішних пострілу українського бійця опублікований у соцмережах.

"За цими точними діями - врятовані будинки, спокійні ранки і тиша, яку ми чуємо після слів "відбій повітряної тривоги". Це щоденна робота зенітників 47 бригади. Без пафосу. Зі стійкістю і витримкою", - йдеться у коментарі до запису.

Топ коментарі
+9
Ну йди скажи, щоб не збивали й в твій дім прилетіло...
показати весь коментар
10.04.2025 10:23 Відповісти
+7
Красунчик!!! ))
показати весь коментар
10.04.2025 10:25 Відповісти
+6
Красава!
показати весь коментар
10.04.2025 10:09 Відповісти

Завантаження...