Боєць 47-ї ОМБр "Маґура" збиває "Шахед" із ПЗРК "Ігла". ВIДЕО
Український воїн із 47-ї ОМБр "Маґура" збив російський ударний БПЛА "Шахед" за допомогою ПЗРК "Ігла".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішних пострілу українського бійця опублікований у соцмережах.
"За цими точними діями - врятовані будинки, спокійні ранки і тиша, яку ми чуємо після слів "відбій повітряної тривоги". Це щоденна робота зенітників 47 бригади. Без пафосу. Зі стійкістю і витримкою", - йдеться у коментарі до запису.
Топ коментарі
+9 сергей хорунжий #582086
показати весь коментар
10.04.2025 10:23 Відповісти Посилання +7 shokolad
показати весь коментар
10.04.2025 10:25 Відповісти Посилання +6 Vitaliy Korkh #550907
показати весь коментар
10.04.2025 10:09 Відповісти Посилання