Зеленський анонсував нові санкції проти тіньового флоту РФ, пропагандистів та "деяких функціонерів". ВIДЕО
У вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський анонсував нові пакети українських санкцій.
Як інформує Цензор.НЕТ, відео було опубліковане в телеграмі глави держави.
"Готуємо наші, українські, санкційні пакети – є відповідне обґрунтування від спецслужб, це сильні пакети – і щодо тіньового танкерного флоту, який Москва використовує, щоб фінансувати війну, і щодо пропагандистів війни – тих, хто фактично намагається послаблювати наш захист і допомагати Росії, і також щодо деяких функціонерів – це відомі всім українцям прізвища, мали вплив. Зараз триває підготовка відповідних указів, усе буде поетапно. Працюємо також, щоб синхронізувати наші санкційні пакети з рішеннями партнерів передусім у Євросоюзі та інших сильних юрисдикціях світу", - сказав Зеленський.
Це як Єрмак з Арахамією будуть в балтійському морі в кориті зупиняти танкери ? Чи заборонять їм заходити в гирло Дунаю ?
Дайте вгадаю... Знов Порошенко?
Бо торкатися ОПЗЖ не можна ж. Без їх голосів СН у ВР буде *** смоктати, а не проштовхувати потрібні ЗЄрмакам проєкти.