Полонений окупант звинувачує Путіна у війні: "Сколько я видел российских трупов, их очень много". ВIДЕО
Максим Диргін - військовослужбовець 5-ої окремої танкової бригади ЗС РФ. Окупант родом із Бурятії, - пішов на війну через сімейні проблеми та хворого тестя, на лікування якого не вистачало коштів.
У розмові з українськими військовими він зізнався, що був шокований кількістю тіл загиблих російських солдатів, повідомляє Цензор.НЕТ.
Полонений визнав, що війна — це масове знищення людей, і відкрито заявив: повертатися на фронт не хоче. Якщо доведеться обирати — краще тюрма, ніж смерть.
Топ коментарі
+24 ОсвальдКоблпот #588757
показати весь коментар
20.04.2025 12:15 Відповісти Посилання +18 Randall Flag #387882
показати весь коментар
20.04.2025 12:17 Відповісти Посилання +16 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
20.04.2025 12:05 Відповісти Посилання