11153 відвідувача онлайн

Полонений окупант звинувачує Путіна у війні: "Сколько я видел российских трупов, их очень много". ВIДЕО

Максим Диргін - військовослужбовець 5-ої окремої танкової бригади ЗС РФ. Окупант родом із Бурятії, - пішов на війну через сімейні проблеми та хворого тестя, на лікування якого не вистачало коштів.

У розмові з українськими військовими він зізнався, що був шокований кількістю тіл загиблих російських солдатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Полонений визнав, що війна — це масове знищення людей, і відкрито заявив: повертатися на фронт не хоче. Якщо доведеться обирати — краще тюрма, ніж смерть.

Топ коментарі
+24
Крокодилячі сльози кацапського вилупка. Прийде додому буде доуге співати.
показати весь коментар
20.04.2025 12:15 Відповісти
+18
Та брешуть вони всі. Навіщо взагалі ці ролики записувати і викладати???
показати весь коментар
20.04.2025 12:17 Відповісти
+16
Та на рашці всі хворі на голову - знайшов причину йти на війну
показати весь коментар
20.04.2025 12:05 Відповісти

Завантаження...