Зеленський відвідав поранених воїнів у медичному закладі Харкова. ВIДЕО
Президент України Володимир Зеленський відвідав один із медичних закладів Харкова, де наші воїни проходять лікування та реабілітацію після поранень.
Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.
За словами Зеленського, він поспілкувався із захисниками, які обороняли Україну на різних напрямках: Покровському, Вовчанському, Куп’янському. Також Зеленський відзначив їх державними нагородами.
"Дякую за службу й захист нашої країни. Пишаємося, що в нас такі сильні воїни.
Відзначив і наших бойових медиків – за професіоналізм, за підтримку, за щоденну допомогу нашим хлопцям і дівчатам на шляху до відновлення. Дякую за важливу роботу тут, на Харківщині. Дякую за службу Україні", - зауважив глава держави.