10083 відвідувача онлайн

Росіянка вихваляється заробітками: "Мой идет на "сво", оформляю детей на него. Получаю 5 миллионов. Потом его там убьют. Какой же выхлоп оху#нный!". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому росіянка розповідає про "выхлоп оху#нный" від того, що її чоловік іде воювати за гроші.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, жінка каже, що тепер "заживем, на моря поедем" і сподівається на загибель свого чоловіка, щоб отримати так звані "гробові" виплати.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+40
Це капець..їй б ряху ще поголити..
показати весь коментар
05.08.2025 17:00 Відповісти
+31
Життя вдалося! - все і зразу!
показати весь коментар
05.08.2025 16:57 Відповісти
+29
СКОТ. Просто нічого спільного з людьми
показати весь коментар
05.08.2025 17:04 Відповісти

Завантаження...