Росіянка вихваляється заробітками: "Мой идет на "сво", оформляю детей на него. Получаю 5 миллионов. Потом его там убьют. Какой же выхлоп оху#нный!". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому росіянка розповідає про "выхлоп оху#нный" від того, що її чоловік іде воювати за гроші.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, жінка каже, що тепер "заживем, на моря поедем" і сподівається на загибель свого чоловіка, щоб отримати так звані "гробові" виплати.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+40 Марина Нєчаєва #561431
показати весь коментар
05.08.2025 17:00 Відповісти Посилання +31 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
05.08.2025 16:57 Відповісти Посилання +29 Михайло Иляш
показати весь коментар
05.08.2025 17:04 Відповісти Посилання