11871 відвідувач онлайн

Прикордонники уразили ворожий комплекс окупантів "Муром-М". ВIДЕО

Бійці бригади "Гарт" ДПСУ знищили особовий склад окупантів, ворожу техніку та засоби зв’язку на Вовчанському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, оператори дронів провели серію уражень:

  • дві точки зльоту безпілотників,

  • три автівки,

  • дві замасковані антени в лісі,

  • одне укриття.

Також на епізодах відео - знищення ворожого комплексу дальнього спостереження "Муром-М", який допомагав окупантам виявляти техніку українських захисників.

Також раніше повідомлялося, що прикордонники бригади "Гарт" взяли в полон двох російських військових на Харківщині.

Завантаження...