8927 відвідувачів онлайн

Артилеристи 44-ї бригади знищили п’ять ворожих гармат на передовій. ВIДЕО

На передовій тривають запеклі артилерійські дуелі. Воїни 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола демонструють високу ефективність контрбатарейної боротьби, завдаючи точних ударів по ворожих позиціях.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у результаті останніх боїв українські артилеристи знищили одразу п’ять ворожих артилерійських систем: чотири гармати Д-30 та одну гаубицю 2А65 Мста-Б.

Завдяки влучній роботі операторів та розвідки ворожі гармати були перетворені на купу металобрухту.

Завантаження...