Викиньте на помийку своє бісове "я": правила виживання інструктора бригади "Рубіж". ВIДЕО
Офіцер-інструктор з тактичної підготовки бригади "Рубіж" із позивним "Чех" навчає цивільних і новобранців бойовим діям.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на канал "Бутусов плюс", у розвідці бригади він пройшов Світлодарську Дугу, Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Куп’янськ та Лиман. На полігоні офіцер ділиться досвідом, якого немає в підручниках.
"Коли ти інструктор, в тебе багато людей, можуть бути з різних підрозділів, можуть тільки прийти з цивільного життя в армію. І наша задача - зробити все, щоб за мінімальну кількість часу дати максимальну кількість знань і закріпити їх. І тут ми маємо розуміти головне: чим важче їм буде, тим легше їм буде в зоні бойових дій", - говорить "Чех".
На полігоні створені найскладніші умови, щоб навчити підрозділ діяти як єдиний організм і виживати у бою.
"Викиньте своє бісове "я" і згадайте слово "ми"! Тільки так можна вижити та перемогти", - додає офіцер-інструктор бригади "Рубіж".
там де немає поваги і розуміння, де на тебе куй ложать, бойовий дух такого підрозділу біля нуля. Бо вони тільки такмедом зайобані, а не як ефективно протидіяти підо…ам, їхнім безпілотнікам, як ефективно працювати, а не лише для доповіді- дивись скіки бк списали щоб 1 підо….рка погонять, по цьому спалили кучу своїх ВП. До 23 року включно був розвиток, як тільки такі залу…пи освоїлись на верхах (будь-яка посада) так і повна деградація почалась. Срімосмострщікі їбані і фотоотчетчікі - при цьому здебільшого піздять майже як в кацапській армії.