5979 відвідувачів онлайн

Зеленський відвідав пункт управління бригади НГУ "Рубіж" на Добропільському напрямку. ФОТОрепортаж

Президент Володимир Зеленський зустрівся з військовими 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії "Рубіж", які разом із суміжними підрозділами тримають оборону на Добропільському напрямку. Воїнів відзначили державними нагородами.

Про це він повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

Доповідь про ситуацію 

Глава держави заслухав доповідь т. в. о. командира бригади підполковника Микити Пліхуна про ситуацію на Добропільському напрямку.

"Детально обговорили з військовими потреби бригади, виробництво й централізоване постачання дронів: наземних роботизованих платформ, тяжких бомберів та інших, виготовлення типових боєприпасів для них", - розповів Зеленський.

Нагородження військових

Зеленський подякував воїнам за службу та захист України й відзначив їх державними нагородами.

"Дякую кожному за службу, за захист нашої держави. Бережіть себе і своїх побратимів. Це найголовніше. Віримо в наших захисників", - додав він.

Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям
Зеленський зустрівся з воїнами бригади Рубіж під Добропіллям

Завантаження...