8517 відвідувачів онлайн

Сили оборони розтрощили на друзки РСЗВ "Торнадо-С" окупантів на Запорізькому напрямку. ВIДЕО

Сили оборони виявили та уразили реактивну систему залпового вогню рашистів на Запорізькому напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, РСЗВ "Торнадо-С" перебувала на відкритій місцевості, що дало змогу українським захисникам одразу завдати удару та знищити ворожу техніку.

На кадрах спільна бойова робота бійців 422-го окремого батальйону бойових систем "Luftwaffe", спецпідрозділу "Lasar’s group" 27-ї Печерської бригади НГУ та 104-го центру бойових систем зі складу 17-го армійського корпусу.

Завантаження...