10021 відвідувач онлайн

Окупант фільмує результат атаки українського дрона на оснащену РЕБом "буханку": "Одному ногу оторвало. Одному - шею". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому російський окупант демонструє результати атаки українського FPV-дрона на автомобіль УАЗ ("Буханка") на дорозі у Донецькій області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах видно двох поранених загарбників - одному пошкодили вибухом шию, а іншому - відірвало ногу. Примітно, що понівечений транспортний засіб обладнаний мобільною системою РЕБ.

"Одному ногу оторвало. Одному шею", - бідкається росінин, фільмуючи свої попліічників та місце атаки.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+19
Норм - підуть на запчастини
показати весь коментар
18.03.2026 11:14 Відповісти
+16
Краще сидів би вдома, у своїй хаті...
показати весь коментар
18.03.2026 11:53 Відповісти
+12
У кацапів "специфіка анатомії та фізіології (з неврологією). У них "галава атдельна", і "жопа - атдельна"... Жопа - центр принятия решений", а "в голаву ани едят"...
показати весь коментар
18.03.2026 11:22 Відповісти

Завантаження...