Рашист-"прапороносець" окупував селище на 10 хвилин і був ліквідований: дронарі 225-го ОШП. ВIДЕО
Бійці 225-го окремого штурмового полку показали кадри ліквідації окупанта-"прапороносця" поблизу одного з населених пунктів у смузі своєї відповідальності.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, українські захисники зазначають, що селище пробуло під російською окупацією лише близько 10 хвилин.
Згодом рій ударних безпілотників накрив укриття противника та знищив окупанта.
"Вбили одного флаговтикера. Якщо пришлють наступного - його теж вб’ємо", - іронічно додають воїни під відео.