8216 відвідувачів онлайн

Під час штурму ворожих позицій бійцями 25-го ОШБ двоє окупантів самоліквідувалися пострілами в голову. ВIДЕО

Бійці 25-го окремого штурмового батальйону ЗСУ провели штурм позицій окупантів у смузі своєї відповідальності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, перед атакою один із загарбників зафільмував кадри, на яких спілкується зі своїм поплічником та демонструє тіло ліквідованого російського військового у їхньому укритті.

Під час бойової операції українські захисники оточили позицію противника та зафіксували з українського безпілотника, як двоє окупантів, опинившись у безвихідному становищі, скоїли самогубство пострілами в голову.

Кадри оприлюднено у соцмережах.

Топ коментарі
+20
Побільше таких би бійців самоліквідаторів.
показати весь коментар
22.03.2026 16:33 Відповісти
+19
Мене дивує лише одне, навіщо так далеко їхати та так довго чекати. Гроші отримав, автомат отримав і все, шмаляй в свою пусту довбешку.
показати весь коментар
22.03.2026 16:40 Відповісти
+6
А кажуть вумних кацапiв не буває! Ось же вони!
показати весь коментар
22.03.2026 17:10 Відповісти

Завантаження...