Під час штурму ворожих позицій бійцями 25-го ОШБ двоє окупантів самоліквідувалися пострілами в голову. ВIДЕО
Бійці 25-го окремого штурмового батальйону ЗСУ провели штурм позицій окупантів у смузі своєї відповідальності.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, перед атакою один із загарбників зафільмував кадри, на яких спілкується зі своїм поплічником та демонструє тіло ліквідованого російського військового у їхньому укритті.
Під час бойової операції українські захисники оточили позицію противника та зафіксували з українського безпілотника, як двоє окупантів, опинившись у безвихідному становищі, скоїли самогубство пострілами в голову.
Кадри оприлюднено у соцмережах.
Топ коментарі
+20 Александр Иванов #442761
показати весь коментар
22.03.2026 16:33 Відповісти Посилання +19 Oleg Iavtushenko
показати весь коментар
22.03.2026 16:40 Відповісти Посилання +6 Oleg K #525841
показати весь коментар
22.03.2026 17:10 Відповісти Посилання