5085 відвідувачів онлайн

Дронарі 80-ї бригади влучили в окупанта, а той не зміг самоліквідуватися через зламану зброю. ВIДЕО

Оператори дронів 80-ї Галицької бригади виявили окупанта, який рухався у смузі відповідальності бійців на Сумщині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, дронарі вилетіли назустріч рашисту, який намагався збити український БпЛА, проте марно.

В результаті влучання з окупанта розлетілося в різні сторони дрантя та він втратив боєздатність.

Наприкінці відео видно, як поранений загарбник намагається вкоротити собі віку пострілом в голову та не може через зламану зброю.

Топ коментарі
+13
Це якесь дно еволюції у кацапів, інстинкту самозбереження 0, бажання жити 0, тупо лізуть здохнути за х7йла та пару тисячь доларів які їм чи їх рідним х7йло , можливо, заплатить. Кацап - раб дегенерат.
показати весь коментар
25.03.2026 20:47 Відповісти
+7
Що тільки оті ********* не витворяють, щоб на мацковію не повертатися, в ратную говень….!!!
показати весь коментар
25.03.2026 20:40 Відповісти
+4
свинособачий недобиток..
показати весь коментар
25.03.2026 20:34 Відповісти

Завантаження...