10216 відвідувачів онлайн
7 021 134

Кабмін затвердив план заходів до святкування 9 Травня. ВІДЕО

Кабінет Міністрів затвердив план заходів до святкування 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня.

Про це на засіданні уряду сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ з посиланням на 112.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": СБУ запобігла провокаціям, які готували на 1 і 9 травня у Львові. ФОТОрепортаж

"Вчора я провів організаційний комітет спільно з главою Адміністрації Президента з приводу святкування 8 і 9 травня, а фактично ми затвердили план заходів, які будуть проходити в День пам'яті і примирення 8 травня і в День перемоги над нацизмом", - сказав він.

Дивіться також: Співак-"русскомірець" Газманов відзначить 9 травня в Дубаї "в найкращих традиціях батьків і дідів". ФОТО

Гройсман зазначив, що сподівається на підтримку Кабміном пропозиції виплати 400 гривень кожному ветерану Другої світової війни і по 500 гривень - сім'ям загиблих учасників Другої світової.
Топ коментарі
+18
Никакой войны не было. 22 июня 1941г. на
территорию СССР зашел гуманитарный конвой из Германии. Как известно, с
продовольствием в Советской России всегда было непросто, и братская
Германия, связанная с СССР многочисленными договорами, протянула руку
дружеской помощи.

Каждый солдат нес на себе запас продуктов на несколько дней, во фляжках
булькал гуманитарный шнапс, а за пехотой, призванной первой экстренно
доставить еду самым голодным, тянулись уже более основательно
нагруженные гуманитаркой грузовики. Естественно, войну никто не
объявлял. Поэтому ее и не было.

Было АТО на четыре года. Русские убивали сами себя, немецкие отпускники
из Вермахта, заблудившиеся под Сталинградом регулярно гибли от
несчастных случаев, а в Кремле, зимой 1942г. ломали голову - как
заплатить пенсии от Буга до Волги, и считается ли староста, назначенный
немцами, бюджетным работником?
показати весь коментар
29.04.2016 16:07 Відповісти
+7
пора восстанавливать историю - 8 мая
показати весь коментар
29.04.2016 16:00 Відповісти
+5
Гройсман своє діло зробив ( ціну на газ ), а тепер херньой мається. Цікаво, а "где его деди ваевали?"
показати весь коментар
29.04.2016 16:09 Відповісти

Завантаження...