Вічний вогонь у Києві накрили плакатом із зображенням Путіна. ВІДЕО
Вічний вогонь у київському парку Слави накрили плакатом із зображенням президента Росії Володимира Путіна.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише представник батальйону Святої Марії Maksim Donotdrinkbeer на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні біля найбільшого фалічного символу столиці було відкрито інсталяцію, присвячену розвінчанню Культу "Победобесія" і Перемоги Колими над Бухенвальдом", - пише він.
"5-метрове Х#уйло (Путін В. В.), ніби пекельний змій, вивергає інфернальне полум'я з пащі на своїх ватних адептів. Інсталяція символізує пропаганду окупанта на кістках десятків мільйонів своїх жертв", - додав активіст.
Зато на торжествах беснуются 70-80 летние ряженные "ветераны", которые родились после войны или которым во время войны было 3-5 лет.
Пора уже заканчивать с этим маразмом.