4900 відвідувачів онлайн
81 583 264

Вічний вогонь у Києві накрили плакатом із зображенням Путіна. ВІДЕО

Вічний вогонь у київському парку Слави накрили плакатом із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише представник батальйону Святої Марії Maksim Donotdrinkbeer на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні біля найбільшого фалічного символу столиці було відкрито інсталяцію, присвячену розвінчанню Культу "Победобесія" і Перемоги Колими над Бухенвальдом", - пише він.

Читайте також: Російська пропаганда використовує міф про Велику Вітчизняну війну для мобілізації людей проти України, - В'ятрович

"5-метрове Х#уйло (Путін В. В.), ніби пекельний змій, вивергає інфернальне полум'я з пащі на своїх ватних адептів. Інсталяція символізує пропаганду окупанта на кістках десятків мільйонів своїх жертв", - додав активіст.

Також читайте: До 9 травня в російському Брянську повісили плакат з американським винищувачем. ФОТО+ВІДЕО

Топ коментарі
+95
зачетно. щас ватанов разорвет нафик
показати весь коментар
07.05.2016 16:22 Відповісти
+58
Настоящих фронтовых ветеранов уже практически не осталось. А те единицы оставшихся настоящих ветеранов, живущих сейчас, уже не ходят ни на какие парады и торжества. Ибо им уже за 90 лет и не в состоянии передвигаться.
Зато на торжествах беснуются 70-80 летние ряженные "ветераны", которые родились после войны или которым во время войны было 3-5 лет.
Пора уже заканчивать с этим маразмом.
показати весь коментар
07.05.2016 16:38 Відповісти
+44
Вечный огонь в Киеве накрыли плакатом с изображением Путина - Цензор.НЕТ 588
показати весь коментар
07.05.2016 17:51 Відповісти

Завантаження...