11263 відвідувача онлайн

"Грошей немає і безгосподарність страшна", - жителі окупованого Сімферополя "відзначають" річницю початку ремонту дороги на вулиці Василевського. ВІДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Чорноморську телерадіокомпанію, окупаційна влада пояснила місцевим жителям ситуацію вже крилатою фразою російського прем'єра Медведєва - грошей немає.

Читайте також: Велика аварія залишила без води частину окупованого РФ Сімферополя
Топ коментарі
+72
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
03.06.2016 10:58 Відповісти
+55
а у нас клубника 18- 22гр яйца 10- 12 кабачки 4-5 огурцы 4-5.5 свинина 45- 65 гр как там без хунты КРЫСЫ харашо в родной параше
показати весь коментар
03.06.2016 11:01 Відповісти
+47
"Денег нет и бесхозяйственность страшная", - жители оккупированного Симферополя "отмечают" годовщину начала ремонта дороги на улице Василевского - Цензор.НЕТ 942
показати весь коментар
03.06.2016 11:06 Відповісти

Завантаження...