"Грошей немає і безгосподарність страшна", - жителі окупованого Сімферополя "відзначають" річницю початку ремонту дороги на вулиці Василевського. ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Чорноморську телерадіокомпанію, окупаційна влада пояснила місцевим жителям ситуацію вже крилатою фразою російського прем'єра Медведєва - грошей немає.
Топ коментарі
+72 азер
показати весь коментар
03.06.2016 10:58 Відповісти Посилання +55 александр соколенко #359613
показати весь коментар
03.06.2016 11:01 Відповісти Посилання +47 Крымваш и лугандония впридачу
показати весь коментар
03.06.2016 11:06 Відповісти Посилання