Вісім лікарів НАТО проведуть безкоштовну реабілітацію тяжкопоранених воїнів АТО. ВІДЕО
Вісім фахівців із США приїхали до України, щоб передати досвід реабілітації тяжкопоранених бійців АТО.
Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує "5 канал"."Після огляду, реабілітологи розроблятимуть комплексні індивідуальні програми відновлення, з огляду на діагноз та важкість стану здоров'я кожного військовослужбовця", - йдеться у повідомленні.
Гуманітарна медична місія НАТО триватиме з 11 до 16 червня. Важкопоранені бійці АТО, які потребують реабілітації, можуть записатись на консультацію до американських фахівців: +38 093 684 36 69 - Віталій Губенко, завідувач кафедри інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти.
Особливу увагу приділятимуть тим, хто пережив ампутації та ушкодження головного й спинного мозку.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, медичний центр Національної гвардії України, розташований у Нових Санжарах на Полтавщині, отримав медичне обладнання для реабілітації поранених бійців.
Франция= страна- проститутка
При Гитлере им жилось прекрасно, адольф им оставил сыр, вино и возможность поиметь триппер