11938 відвідувачів онлайн

Рашист показав наслідки удару Сил оборони по автівці з військовими РФ: один спалений, інший - без голови. ВIДЕО 18+

У мережі опублікували відеозапис, на якому рашист фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, внаслідок ураження у спаленій техніці окупант показує двох ліквідованих поплічників.

Один спалений загарбник лежить у кузові, а ще один - з відсутньою головою - у кабіні водія.

Також на кадрах видно, що знищена техніка перевозила зброю.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+21
зеленкой намазать и можно снова в бой
показати весь коментар
23.06.2026 18:08 Відповісти
+18
Так а нього і не було тої голови. Інакше не підписав би кАнтракт
показати весь коментар
23.06.2026 18:12 Відповісти
+15
голова вообще лишняя деталь у руского
показати весь коментар
23.06.2026 18:31 Відповісти

Завантаження...