Рашист показав наслідки удару Сил оборони по автівці з військовими РФ: один спалений, інший - без голови. ВIДЕО 18+
У мережі опублікували відеозапис, на якому рашист фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, внаслідок ураження у спаленій техніці окупант показує двох ліквідованих поплічників.
Один спалений загарбник лежить у кузові, а ще один - з відсутньою головою - у кабіні водія.
Також на кадрах видно, що знищена техніка перевозила зброю.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+21 Святослава
показати весь коментар
23.06.2026 18:08 Відповісти Посилання +18 Грицько Добрий
показати весь коментар
23.06.2026 18:12 Відповісти Посилання +15 klark kent #502219
показати весь коментар
23.06.2026 18:31 Відповісти Посилання