Оператори 1-го ОЦ СБС влаштували серію ударів у Криму: уражено С-300, "Панцир", БпЛА "Оріон" та паливну інфраструктуру. ВIДЕО
Кілька днів поспіль оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем завдавали точних ударів по військових об'єктах російських окупантів у тимчасово окупованому Криму.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, під удари українських безпілотників потрапили засоби протиповітряної оборони, радіолокаційні станції, військова техніка та паливна інфраструктура противника.
21 червня українські воїни уразили радіолокаційну станцію "Каста" в районі Курортного.
23 червня в Мічуріно було уражено російський безпілотник "Оріон".
Того ж дня в Курортному під удар потрапили зенітна установка ЗУ-23-2 та військова вантажівка окупантів.
У Багеровому українські оператори завдали ударів по зенітному ракетно-гарматному комплексу "Панцир-С1В" та пускових установках комплексу С-300.
Завершила серію атак успішна робота по резервуарах із пальним в Аршинцевому, де після влучань спалахнула пожежа.
Кадри бойової роботи оприлюднили військовослужбовці 1-го окремого центру Сил безпілотних систем.