9477 відвідувачів онлайн

Українські воїни атакували колону армії РФ на Луганщині: "Три "триста", две машины сгорели, один - "двести". За#бись съездили". ВIДЕО

Сили оборони України продовжують ефективно нищити логістичні маршрути та транспортні артерії ворога на тимчасово окупованих територіях, зриваючи постачання передових підрозділів загарбників. У мережі з'явився відеозапис, який зняв один із російських військових безпосередньо на місці результативного вогневого ураження ворожої колони на автодорозі в Луганській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на опублікованих кадрах видно як догорає вантажівка та тіло "двохсотого", яке лежить на асфальті посеред дороги.

"Вот так у нас колонна сегодня поехала, три триста. Две машины сгорели, гражданский двести, ну и там яма в полтора метра взрыв. Удачно сегодня съездили, за#бись", - підбиває підсумки атаки українських воїнів уцілілий окупант.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+19
"Пішли по шерсть - вернулись стрижені...".
показати весь коментар
24.06.2026 14:12 Відповісти
+12
курва, який краєвид Луганщини, просратої ЗЄлєї !!!!

аж серце хапає як бачиш ці вже НЕ наші простори

.
показати весь коментар
24.06.2026 14:36 Відповісти
+8
Ну, свєзло так свєзло...
показати весь коментар
24.06.2026 14:09 Відповісти

Завантаження...