Українські воїни атакували колону армії РФ на Луганщині: "Три "триста", две машины сгорели, один - "двести". За#бись съездили". ВIДЕО
Сили оборони України продовжують ефективно нищити логістичні маршрути та транспортні артерії ворога на тимчасово окупованих територіях, зриваючи постачання передових підрозділів загарбників. У мережі з'явився відеозапис, який зняв один із російських військових безпосередньо на місці результативного вогневого ураження ворожої колони на автодорозі в Луганській області.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на опублікованих кадрах видно як догорає вантажівка та тіло "двохсотого", яке лежить на асфальті посеред дороги.
"Вот так у нас колонна сегодня поехала, три триста. Две машины сгорели, гражданский двести, ну и там яма в полтора метра взрыв. Удачно сегодня съездили, за#бись", - підбиває підсумки атаки українських воїнів уцілілий окупант.
Увага! Ненормативна лексика!
аж серце хапає як бачиш ці вже НЕ наші простори
.