Морпіхи 34-ї ОБрМП та оператори СБУ знищили гармату окупантів, яка обстрілювала Херсон. ВIДЕО
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у лісосмузі, однак українські захисники виявили ціль та завдали точного удару.
Зазначається, що саме ця гармата систематично використовувалася для обстрілів Херсона та прилеглих населених пунктів.
У результаті ураження ворожу артилерійську систему було знищено, і вона більше не становитиме загрози для мирних жителів та українських захисників.
Кадри бойової роботи бійці оприлюднили у своєму телеграм-каналі.