11604 відвідувача онлайн

Морпіхи 34-ї ОБрМП та оператори СБУ знищили гармату окупантів, яка обстрілювала Херсон. ВIДЕО

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у лісосмузі, однак українські захисники виявили ціль та завдали точного удару.

Зазначається, що саме ця гармата систематично використовувалася для обстрілів Херсона та прилеглих населених пунктів.

У результаті ураження ворожу артилерійську систему було знищено, і вона більше не становитиме загрози для мирних жителів та українських захисників.

Кадри бойової роботи бійці оприлюднили у своєму телеграм-каналі.

Завантаження...