10723 відвідувача онлайн

Українські дронарі знищили склад пального у Шебекіно Бєлгородської області РФ: "Тут с#ка и так напряги с топливом". ВIДЕО

У мережі опублікували кадри, на яких оператори українських ударних дронів уразили склад із паливом у Шебекіно Бєлгородської області РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під удар потрапив склад підприємства "Тодіса" з паливно-мастильними матеріалами, який використовувався у зоні відповідальності 127-го полку та 128-ї бригади ЗС РФ.

Унаслідок влучання дрона виникла масштабна пожежа, а склад був повністю знищений разом із запасами пального.

"Тут с#ка и так напряги с топливом, но какое-то ж у#бище все собрало в одном месте и дождалось", - йдеться у коментарях до оприлюдненого відео.

Топ коментарі
+13
Це ще не напряг .... !!! нє нє нє

ще не всі молитви Українців впали на ваши голови!! Ще буде та й буде ой буде!!
Не перемикайте, чекайте продовження
🍉💗🎼❤️❤️❤️❤️
показати весь коментар
28.06.2026 16:53 Відповісти
+7
українці зробили те про що марили кацапи-тотальний хаос насілєнія. Невдовзі дефіцит пального перекинеться на нестачу жратви в магазинах.
показати весь коментар
28.06.2026 17:00 Відповісти
+6
знищені нпз,мости,ракетні заводи і тд,це мабуть єдиний шлях який наблизить перемогу
показати весь коментар
28.06.2026 17:43 Відповісти

Завантаження...