Українські дронарі знищили склад пального у Шебекіно Бєлгородської області РФ: "Тут с#ка и так напряги с топливом". ВIДЕО
У мережі опублікували кадри, на яких оператори українських ударних дронів уразили склад із паливом у Шебекіно Бєлгородської області РФ.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, під удар потрапив склад підприємства "Тодіса" з паливно-мастильними матеріалами, який використовувався у зоні відповідальності 127-го полку та 128-ї бригади ЗС РФ.
Унаслідок влучання дрона виникла масштабна пожежа, а склад був повністю знищений разом із запасами пального.
"Тут с#ка и так напряги с топливом, но какое-то ж у#бище все собрало в одном месте и дождалось", - йдеться у коментарях до оприлюдненого відео.
ще не всі молитви Українців впали на ваши голови!! Ще буде та й буде ой буде!!
Не перемикайте, чекайте продовження
🍉💗🎼❤️❤️❤️❤️