Після перемоги Трампа почалися акції протесту в Каліфорнії. ВIДЕО
Після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США в штаті Каліфорнія відбулися акції протесту.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, мітинг проходить в Окленді. Люди на вулицях скандують: "Чиї вулиці? Наші вулиці!"
Подібні акції проходять також у Лос-Анджелесі і ще кількох містах штату. Мітингувальники вигукують гасло "Не наш президент!"
У Каліфорнії з великою перевагою перемогла кандидат від Демократичної партії США Гілларі Клінтон.
Нагадаємо, кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах. що відбулися 8 листопада.
кацапам цього незрозуміти бо вони таракани помойні