8169 відвідувачів онлайн

Після перемоги Трампа почалися акції протесту в Каліфорнії. ВIДЕО

Після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США в штаті Каліфорнія відбулися акції протесту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, мітинг проходить в Окленді. Люди на вулицях скандують: "Чиї вулиці? Наші вулиці!"

Подібні акції проходять також у Лос-Анджелесі і ще кількох містах штату. Мітингувальники вигукують гасло "Не наш президент!"
У Каліфорнії з великою перевагою перемогла кандидат від Демократичної партії США Гілларі Клінтон.
Читайте також: "Більше за всіх сьогодні програла Україна", - екс-посол США в Росії Макфол про перемогу Трампа

Нагадаємо, кандидат у президенти США від Республіканської партії
Дональд Трамп здобув перемогу на виборах. що відбулися 8 листопада.

Топ коментарі
+32
В Минск ! Договариваться !
показати весь коментар
09.11.2016 13:48 Відповісти
+20
майдан -1 по АМЕРИКАНСЬКІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
кацапам цього незрозуміти бо вони таракани помойні
показати весь коментар
09.11.2016 13:49 Відповісти
+17
Початок...

После победы Трампа в Калифорнии начались акции протеста - Цензор.НЕТ 4542
показати весь коментар
09.11.2016 14:01 Відповісти

Завантаження...