8000 відвідувачів онлайн
42 580 106

Я був шокований підозрами, планував продовжити службу в ЗСУ, - Без'язиков. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це затриманий сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Всі ці звинувачення, ті, що я бачив, виправдовуватися завжди важко, тому що звинувачувати набагато легше. Я хочу сказати, що все, що там написано і зараз мені пред'являється, за винятком тих моментів, які ми вже обговорювали і з СБУ, і з іншими органами, щодо яких не було ніяких запитань, і з тими свідками, які там фігурують. У нас була очна ставка. Півроку ніяких запитань до мене не було, а зараз спливли знову. Будемо спочатку", - сказав Без'язиков.

Він зазначив, що не може пояснити, з якою метою проти нього висунули звинувачення.

Читайте також: Під час обрання запобіжного заходу полковнику Без'язикову стало погано, і його госпіталізували (оновлено)

"Я позавчора сам був шокований цим. Для мене це була велика несподіванка. Я хотів продовжити службу у ЗСУ. Поки півроку були зволікання, тому що керівництво ЗСУ має якусь підозру до мене. Вони хочуть її або підтвердити, або спростувати. Тому зараз відбувається це судове засідання", - пояснив полковник ЗСУ.

За словами Без'язикова, він має хвороби, які потребують хірургічного втручання.

Нагадаємо, СБУ підозрює полковника ЗСУ Івана Без'язикова в участі в терористичній організації. За версією спецслужби, він був завербований, перебуваючи в полоні у бойовиків, і збирав інформацію про сили АТО, маючи при собі зброю, зарплату і авто з шофером, надані військовими структурами РФ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.
Топ коментарі
+22
Ну наше сбу же не работает методами нквд и смерша. У нас же типа демократия. Вот и саемо шо маемо. Савченко например. Или кучу шпионов. Потому в стране и недоверие друг к другу. Чем и занимется пуйловская агентура. Сеет недоверие кроме всего прочего. Алё сбу когда медведчука посОдите или страшно.
показати весь коментар
14.12.2016 09:27 Відповісти
+10
Как тут можно соблюсти деликатность, если у нас стало модным, в качестве защиты использовать публичность, а вместо суда - митинги?
показати весь коментар
14.12.2016 09:44 Відповісти
+9
Деликатность соблюдали в первый раз . Скорее всего поступили новые доказательства от новых свидетелей , вот и вернулись к этому вопросу , а более вероятно , что его все время разрабатывали после первого поступившего сигнала .
показати весь коментар
14.12.2016 09:45 Відповісти

Завантаження...