27 грабіжників гральних закладів затримано в столиці. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Києва, зловмисники увірвалися в ігровий центр на вулиці Малишка. Погрожуючи зброєю, сокирою і газовими балончиками, вони наказали персоналу і відвідувачам лягти на підлогу, а потім відібрали в них гроші, мобільні телефони, особисті речі і наостанок розбили десять одиниць комп'ютерної техніки, що належала зазначеному закладу.
27 учасників розбійного нападу опинилися в руках правоохоронців. Викрадені речі, сокиру та інші предмети вилучено.
Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій).
Поліція припускає, що на рахунку підозрюваних вже майже 20 злочинних епізодів у різних районах столиці.








(Фото поліції Києва)
Отпустите пацаенов СУКИ!!!!
А содержатели игорных заведений что же?