Харківські танкобудівники тестують відремонтований танк Т-64 перед відправкою до війська. ВIДЕО
Фахівці ДК "Укроборонпром" опублікували запис тестування відремонтованого танка Т-64 перед відправкою до війська.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, це один із 60 танків, відремонтованих на Харківському бронетанковому заводі.
Для тестування результатів ремонту систем бронемашину відправили на спеціальний танкодром, де фахівці ДП "Харківський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", і представники Міністерства оборони України перевіряли роботу машини в різних режимах експлуатації.
З огляду на необхідність тестування тільки ходових якостей танка після ремонту, машина ще не була обладнана сучасним навісним динамічним захистом. Цей захист буде встановлено перед завершальним етапом випробувань.
А) Тайланд заказывал "Оплоты", а не "Булаты".
Б) В кадре именно "Булат" - т.е. обычную 64-ку довели до уровня "Булата".
В) Нука вспоминай истерики твоих подкацапников из-под Широкино про "натовскую "Черную Пантеру". Это и были Булаты в обвесе для "Нигерии" - на них по началу даже тропический камуфляж был. Понятно, кто что куда экспортирует и куда оно попадает?
Какие ж вы тупо упоротые, ватные троли!!!! )))))))))