8939 відвідувачів онлайн
86 244 193

Харківські танкобудівники тестують відремонтований танк Т-64 перед відправкою до війська. ВIДЕО

Фахівці ДК "Укроборонпром" опублікували запис тестування відремонтованого танка Т-64 перед відправкою до війська.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, це один із 60 танків, відремонтованих на Харківському бронетанковому заводі.
Для тестування результатів ремонту систем бронемашину відправили на спеціальний танкодром, де фахівці ДП "Харківський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", і представники Міністерства оборони України перевіряли роботу машини в різних режимах експлуатації.
З огляду на необхідність тестування тільки ходових якостей танка після ремонту, машина ще не була обладнана сучасним навісним динамічним захистом. Цей захист буде встановлено ​​перед завершальним етапом випробувань.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Для Гааги: опубліковані дані російських танкістів зі 136-ї бригади ЗС РФ, причетних до вторгнення в Україну. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+45
Черный клоун выполз ))))))))))
А) Тайланд заказывал "Оплоты", а не "Булаты".
Б) В кадре именно "Булат" - т.е. обычную 64-ку довели до уровня "Булата".
В) Нука вспоминай истерики твоих подкацапников из-под Широкино про "натовскую "Черную Пантеру". Это и были Булаты в обвесе для "Нигерии" - на них по началу даже тропический камуфляж был. Понятно, кто что куда экспортирует и куда оно попадает?
Какие ж вы тупо упоротые, ватные троли!!!! )))))))))
показати весь коментар
10.04.2017 10:26 Відповісти
+30
Молодцы заводчане! Показали тест то одного танка, а ольгинские сделали вид, что не заметили сколько танков стоит в цехах и ждет отправки на защиту Украины!
показати весь коментар
10.04.2017 10:22 Відповісти
+26
Светлана Саакян. Танки и прочую технику ремонтируют на ремонтных заводах во Львове, Луцке, Житомире,, Днепре, а не только в Харькове, на рембазах боевых частей, даже на гражданских предприятиях, де позволяет рембаза. Вот так и набирается 600 и больше танков. Не грусти, придет время и мы в Москве свой Парад Победы устроим. Уж сильно кацапы украинцев обидели, на века.
показати весь коментар
10.04.2017 13:00 Відповісти

Завантаження...