9061 відвідувач онлайн
229 156 362

Центр окупованого Луганська заблокований "зеленими чоловічками", які відмовляються виконувати накази ватажка "ЛНР" Плотницького. ВIДЕО (оновлено)

У центрі окупованого Луганська "Беркут" і озброєні люди у формі блокують вулицю і відмовляються виконувати накази "глави республіки" Плотницького.

Про це з посиланням на телебачення терористів повідомив блогер Денис Казанський, інформує Цензор.НЕТ.
"Центр міста блокували невідомі "зелені чоловічки" без розпізнавальних знаків. Найімовірніше, це люди відстороненого Плотницьким "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета, який вирішив не здаватися без бою ... Уночі на сайті "МВС ЛНР" з'явилося відкрите звернення до Плотницького, в якому "народна міліція" заявляє, що згодна працювати тільки під керівництвом Корнета. Видно, через Кремль не зуміли розрулити", - написав він.

Пізніше Казанський додав, що центр окупованого міста перекрито БТРами, а "уряд ЛНР" розпустили по домівках.


Дивіться: Бандитські війни в "ЛНР" - Корнет і Плотницький посварилися в прямому ефірі "Держради". ВIДЕО
Центр окупованого Луганська заблокований зеленими чоловічками, які відмовляються виконувати накази ватажка ЛНР Плотницького 01
Топ коментарі
+73
И как символично! В годовщину Майдана!..
показати весь коментар
21.11.2017 11:59 Відповісти
+71
Ну, вобщем там походу замес назревает нехилый.
С утра думали, что эти вояки - они за Колывана и окружили МВД, где засел Корнет.
А оказалось всё наоборот. Это "корнетовцы".
Колыван ссыканул конкретно. С передка потянулись колонны верных ему орков, которые сейчас кучкуются на окраинах.

Ну, прямо настоящее тебе ГКЧП в процветающей Колывании.

Ну и чего тянут-то? Пусть бы уже начинали убивать друг друга! Я уже запасся пивом и попкорном.
показати весь коментар
21.11.2017 11:59 Відповісти
+66
Удачи обоим сторонам в беспощадной борьбе.
показати весь коментар
21.11.2017 12:08 Відповісти

Завантаження...