8329 відвідувачів онлайн
9 222 97

Зеленський порадив представникам бізнесу йти в політику

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив Зеленський в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Українцям, таким прогресивним, які перебувають тут, потрібно ризикувати ... бізнес має йти в політику, допомагати країні, якщо він хоче жити тут ... Мені здається, що це перше, де ми можемо об'єднатися - просто йти в політику. Буде дуже складно", - сказав він.

Водночас він наголосив, що "це великий ризик і відповідальність".

Розуміючи, що ти віддаєш частину свого життя, свободи, свого ризику, свого бізнесу - і це велика відповідальність... Я сиджу серед вас всіх, як це було 2 роки тому, і розмовляю, як СЕО великої компанії, найбільшого продакшну тоді в Україні. Це також був стартап для України. Передова компанія. Це ризики... а раптом - чи вдасться? І якщо таких, як я, буде багато в нашій країні, а вони є, ці люди існують серед нас, і якщо вони ризикують - це раз... друге - довіру потрібно заслужити. Влада має показувати, що вона щось робить", - сказав він.

"Третє - не можна ненавидіти все, що цвіте... Україна сьогодні - саме така квітка. Всі ми, які ризикнули своїм життям і кар'єрою, і пішли в політику - це великі ризики, і потрібно підтримувати таких людей", - зазначив Зеленський.

Топ коментарі
+38
Бізнес+політика=олігархат. То зєля за олігархат чи проти? Чи в олігархаті хоче бачити нові обличчя?
показати весь коментар
27.08.2021 01:03 Відповісти
+21
олигархи и так в политике и никогда оттуда не уходили, имеют собственные партии, имеют своих депутатов, даже своих ставленников министров, премьер-министров, итд.
показати весь коментар
27.08.2021 01:09 Відповісти
+17
Зеленский посоветовал представителям бизнеса идти в политику - Цензор.НЕТ 4254
показати весь коментар
27.08.2021 01:17 Відповісти

Завантаження...