9726 відвідувачів онлайн

"ЄС" подала правки до проєкту бюджету-2026: 200 млрд грн - на потреби ЗСУ, а не кешбеки та дороги

допомога від Порошенка для ЗСУ

Петро Порошенко, який повіз чергову партію допомоги на східний напрямок, повідомив, що "Європейська Солідарність" подала поправки до проєкту Державного бюджету на 2026 рік. За його словами, 200 млрд грн з нецільових витрат треба спрямувати на потреби ЗСУ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

"Європейська Солідарність" вимагає перерозподілу бюджету на користь ЗСУ

"Наші пропозиції полягають в наступному. Різко збільшити надходження від "ігорки", від "табачки", від алкоголю – це те, на чому влада гріє руки. Припиняємо витрачати гроші на хабарі, всілякі кешбеки, дороги, фінансування додаткових інвестиційних проектів. І всі ці гроші, а це 200 мільярдів гривень, спрямовуємо на забезпечення потреб Збройних Сил України. Бо не будуть забезпечені Збройні Сили – не буде існувати Україна", – сказав Порошенко. Він додав, що такою є й позиція військових.

"Гроші мають бути повернуті безпосередньо на рахунки бригад. Ми маємо збільшити відсоток ПДФО, які сплачують військові, який має залишитися в них на рахунках", – наголосив лідер партії.

"Сьогодні цей наш пакет поправок зареєстрований. Ми, звичайно, будемо підтримувати і збільшення забезпечення наших вчителів та лікарів. Але перший пріоритет – український воїн. Давайте зробимо подарунок напередодні Дня Захисників, напередодні 1 жовтня і підтримаємо пропозиції "Європейської Солідарності", – закликав п’ятий Президент.

Допомога на фронт: від дронів до майстерень

Сьогодні Петро Порошенко повіз черговий вантаж допомоги для 16-ти підрозділів, які воюють на східному напрямку. Військовим закрили запити на 1500 FPV-дронів, зокрема на оптоволокні, денні та нічні "Мавіки".

допомога від Порошенка для ЗСУ

Крім цього, у бригади передали екскаватори, контейнерні ремонтні майстерні на базі причепу, пересувну авторемонтну майстерню; прально-душові комплекси; вантажівку DAF Layland з маніпулятором; штурмові та евакуаційні квадроцикли; комплекси РЕБ "Шатро" 5Д; детектори дронів "Аспірин"; генератори та зарядні станції, "Старлінки", комп’ютерну техніку та іншу електроніку – загалом на суму один мільйон двісті тисяч доларів.

Топ коментарі
+25
чим вас ***** йолопи Порошенко не влаштовував? вибрали маргінала зе російського.....
показати весь коментар
30.09.2025 17:43 Відповісти
+21
Їм так тяжко жилось при Порошенку !
Пів вареника їли, на кілограм цибулі цілий місяць збирали, бо барига ціни то підняв. Сам тим часом заробляв на канфєтах ліпецької хвабрики.
А баржу Гройсмана з кавунами діждатись неможливо було.
показати весь коментар
30.09.2025 17:57 Відповісти
+17
"...чому війна досі не закінчилась?
Ось такий ви головнокомандувач..." (с)
показати весь коментар
30.09.2025 18:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чим вас ***** йолопи Порошенко не влаштовував? вибрали маргінала зе російського.....
показати весь коментар
30.09.2025 17:43 Відповісти
Їм так тяжко жилось при Порошенку !
Пів вареника їли, на кілограм цибулі цілий місяць збирали, бо барига ціни то підняв. Сам тим часом заробляв на канфєтах ліпецької хвабрики.
А баржу Гройсмана з кавунами діждатись неможливо було.
показати весь коментар
30.09.2025 17:57 Відповісти
ну тепер х..йбез солі досмокчують.
показати весь коментар
30.09.2025 18:01 Відповісти
А еще при Порошенко все были очень уставшими от войны
показати весь коментар
30.09.2025 19:36 Відповісти
Я всі кешбеки відправляю на ЗСУ. А що, хтось, і зокрема у "європейській солідарності" роблять інакше?
показати весь коментар
30.09.2025 17:46 Відповісти
В ЄС на россійську Дію ніхто не підписаний. Дія - регістратор і контролер лохов.
показати весь коментар
30.09.2025 17:48 Відповісти
Погано що немає планування і систематичної робити держави. Озброювати армію за донати дуже хрєнова ідея в умовах війни.
показати весь коментар
30.09.2025 17:59 Відповісти
Ви спілкуєтеся із робітником ферми подляка. Йому інше потрібно.
показати весь коментар
30.09.2025 18:44 Відповісти
Ти може і відправляєш "на ЗСУ", а всі твої роботодавці, починаючи із Зеленьського, Єрмака, Подляка,Шурми, Чернишова,Татарова просто бюджет розтаскують і розкрадають.
показати весь коментар
30.09.2025 18:43 Відповісти
В Європейській Солідарності кошти не *******. І не відкочують. А шукають, де би необхідне закупити чим би подешеше; якщо потрібен ромонт (техніки, тощо) чи доводка - то для цього створили ГО "Справа Громад" з виробничою базою.
показати весь коментар
30.09.2025 19:50 Відповісти
Яка Армія , ви що. В країні 73% турбо лохів головне асфальт і шашлички.
показати весь коментар
30.09.2025 17:46 Відповісти
Сергій Погребецький
@pogrebeckij
·
29 вер.
"Да ему это президентство до одного места, чтоб вы знали" - Олександр Зеленський.
Сьогодні рівно 2 роки, як Володимир Зеленський призначив своєму батькові Олександру Зеленському довічну стипендію у розмірі трьох прожиткових мінімумів за "видатні заслуги у сфері вищої освіти".
Нагадаю: В грудні 2019 батько Володимира Зеленського грубо висловився про українців, які незадоволені його сином, а саме про його зустріч з Путіним та невиконанням передвиборчих обіцянок. 71-річний Олександр Семенович висловив свою критику в інтерв'ю виданню "Страна". Тих людей, які розчарувалися в главі країни, батько президента назвав "біомасою".
показати весь коментар
30.09.2025 17:55 Відповісти
таки протягнув ту доплату? бо ж шкандаль був.
показати весь коментар
30.09.2025 18:21 Відповісти
Нажаль протягнув.
показати весь коментар
01.10.2025 15:49 Відповісти
Шо такоє? На "святоє" замахнулись! Та взагалі це хотів запропонувати найпотужніший і незламний, а коварний Порошенко випередив найкращого борцуна всіх часів і народів.
показати весь коментар
30.09.2025 17:59 Відповісти
на чому тоді зелені гниди красти будуть???
показати весь коментар
30.09.2025 18:06 Відповісти
"...чому війна досі не закінчилась?
Ось такий ви головнокомандувач..." (с)
показати весь коментар
30.09.2025 18:12 Відповісти
А-аа-ааа!
"Барига" знов дешево піариться! "Збитий льотчик" готується до виборів! "Чоколадний" знову хоче все вкрасти і підставити найвеличнішого лідера всіх Всесвітів (особливо паралельної "мильної бульбашки" імені дєрьмака)! "Вальцман" хоче й далі наживатись на війні, а бубочка зараз потужно застосує всі 3 десятки безпекових угод, підключить всіх учасників саммітів миру, перемоги, запустить усі 100500 тисяч "Тримбіт", "Нептунів", "Вільх", "Громів", "Пекло", "Сапсанів", "Руту" і, звісно, "Фламінго"!

Це (приблизно) те, що я почую завтра від прихильників незламно-потужного боневтіка. (а може ще й сьогодні...)
показати весь коментар
30.09.2025 18:16 Відповісти
Блін, ви вкрали у зебіомаси всі виправдовування і тепер їм нічого писати в коментах, а нових методичок не підвезли
показати весь коментар
30.09.2025 18:33 Відповісти
А ЗЄкрасти з чого будуть ? Гроші ЗСУ під більшим контролем.
показати весь коментар
30.09.2025 18:25 Відповісти
- Ми можемо виділити гроші на оборону. Але тоді ми не зможемо будувати проект "Прібарахліться"!
показати весь коментар
30.09.2025 18:58 Відповісти
Ну так и цены на яйца на месте не стояли. При Резникове их даже на килограммы закупать для армии стали
показати весь коментар
30.09.2025 19:40 Відповісти
О, згадали про ''санітарні машини''. Є вони і до цього часу на фронті, залишилися ті, які встигли випустити на цьому підприємстві. Після виборів це підприємство знищено, а воно крім ' санітарних машини'' випускало і вантажні машини і бронетранспортери, і автобуси і інше. І все воно сьогодні їздить і допомагає фронту.Не підкаже пан, які ''санітарні'' машини, чи вантажівки випускає ''95 квартал''? Яйця по 17 і сто тисяч бракованих мін? Чи вкрадені міндічами 5 мільярдів євро із дронів?
показати весь коментар
30.09.2025 20:28 Відповісти
Брешеш, знову! Ті швидкі ще в 2022-му до фронту бігали. Так, ламалися, бо дороги фронтові. Запчастини справді, були дорогі - бо вони імпортні, а не власного виробництва, бо виробничі лінії на заводі Богдан, справді, прикрили, через відсутність фінансування по ДОЗу!
показати весь коментар
30.09.2025 20:31 Відповісти
https://t.me/spravagromad/49565 Антоніна Бузіло:

В будь-якому випадку висновок можна зробити лише один: треба допомагати нашим захисникам відбиватися!

ДОПОМОГА ЗСУ через ГО "Справа Громад":
ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24 - 5169330539480845
Для ІНШИХ банків: 5375411218951692
показати весь коментар
30.09.2025 19:45 Відповісти
Тобто, в Києві, перестануть будувати дороги? А кличко в курсі, що йому це заборонять?
А чим кешбек заважає? Я його відправляю на ЗСУ!
показати весь коментар
01.10.2025 08:40 Відповісти