3871 відвідувач онлайн
2 780 27

Влада ігнорує заклики Європарламенту закрити "кешбеки" і телемарафони, - Порошенко

Порошенко виступив у Раді. Закликав виконати вимоги європартнерів

Лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко закликав владу не ігнорувати вимоги європейських партнерів України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

"Цей тиждень є дуже важливим для роботи нашого парламенту і для всієї України. Саме в цей тиждень відповідно до Конституції уряд подає у Верховну Раду бюджет. Саме в цей тиждень нам пропонується Програма дій уряду. І саме зараз ми маємо проаналізувати дуже важливий документ, який був прийнятий Європейським парламентом - Резолюцію по Україні, яка базується на доповіді за 2023-24 рік", - наголосив він.

За словами Порошенка, Резолюція базується на двох базових позиціях підтримки України: безпека та свобода – і демократія.

"На жаль, ні в Програмі дій уряду, ні в бюджеті, ні в сьогоднішньому порядку денному Верховної Ради жодного питання, яке вимагає від нас Європа, не відображено. Про що там говориться? Перший пріоритет - фінансування Збройних Сил. А це означає закрити кешбеки і телемарафони.

"Друга позиція: свобода і демократія. А це означає парламентський плюралізм, парламентську дипломатію і скасування заборони на міжнародну діяльність. Це означає неможливість використання правоохоронних органів для переслідування опозиції. Це означає реалізацію взятих на себе зобов’язань щодо перезавантаження Державного бюро розслідувань, яка є інструментом тиску на опозицію. Це означає перезавантаження Фінмоніторингу, корупційного механізму його керівництва, яке краде гроші на будівництві фортифікаційних споруд", - наголосив п'ятий президент.

Нагадаємо, Європарламент у Резолюції щодо України, зокрема, закликав українську владу утримуватися від несвоєчасних та політично мотивованих судових проваджень і санкцій проти представників опозиції, а також підтримувати парламентський плюралізм та сприяти конструктивному діалогу між політичними фракціями у Верховній Раді; скасувати всі обмеження на поїздки за кордон для членів Верховної Ради; закликав Україну розглянути структурну реформу Державного бюро розслідувань з метою зміцнення його незалежності та ефективності, щоб запобігти зловживанням у зв’язку з виборчими кампаніями; закликав до відновлення повноцінного загальнонаціонального мовлення для медіа-провайдерів як питання політики, рішуче відкидаючи подальше сповзання до політичної цензури тощо.

Топ коментарі
+34
На цей овномарахфон витрачено купу грошей, наче в Україні нема війни.
показати весь коментар
16.09.2025 13:02 Відповісти
+25
ЇХ ПОХ....вони зменшили населення з 44.5 до 28-26 млн більше чим гітлер і сталін разом

ім взагалі все до лампочки
показати весь коментар
16.09.2025 13:02 Відповісти
+19
Ти прекрасний представник наріду
показати весь коментар
16.09.2025 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти прекрасний представник наріду
показати весь коментар
16.09.2025 13:07 Відповісти
А тобі зелений подобається
показати весь коментар
16.09.2025 13:40 Відповісти
Він що,100баксів щоб подобатися?
показати весь коментар
16.09.2025 15:26 Відповісти
На цей овномарахфон витрачено купу грошей, наче в Україні нема війни.
показати весь коментар
16.09.2025 13:02 Відповісти
ЇХ ПОХ....вони зменшили населення з 44.5 до 28-26 млн більше чим гітлер і сталін разом

ім взагалі все до лампочки
показати весь коментар
16.09.2025 13:02 Відповісти
"І нічого нам не буде", - думають у Зеофісі! А для того, щоб нічого
не було, - треба переобратися!
показати весь коментар
16.09.2025 13:14 Відповісти
Їм в любому випадку нічого не буде. Якщо побачать що не пере оберуться - просто потікають- добивши, розікравши і зливши країну фуйлу.
показати весь коментар
16.09.2025 13:21 Відповісти
Виїзджатимуть організовано, колонами, в супроводі поліції.
З листами від Буданова та Малюка. А на кордоні погранці честь віддаватимуть.
Чудова країна, країна мрій...
показати весь коментар
16.09.2025 13:40 Відповісти
Країна мрій дурнів саме так і виглядає. А ви чого чекали від тупоголових ?
показати весь коментар
16.09.2025 19:16 Відповісти
Як поглянеш на ЗЕлену владу - свині,самі натуральні свині в натуральну величину.Попробуй відгони таких від кормушки.
показати весь коментар
16.09.2025 13:18 Відповісти
Влада обрала шлях підкупу своїх виборців, поки решту змушують безкоштовно вмирати, фактично грабуючи військових.
показати весь коментар
16.09.2025 13:23 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2025 13:26 Відповісти
👍
показати весь коментар
16.09.2025 14:11 Відповісти
Про який кешбек справа? Поясніть.
показати весь коментар
16.09.2025 13:35 Відповісти
гугли сам. Там дитячий кешбек, там комунальний кешбек, і шкільний і на вітчизняні товари, та інші.
показати весь коментар
16.09.2025 13:37 Відповісти
І яким боком до цього європі? Це банки влаштовують. Що не так?
показати весь коментар
16.09.2025 13:48 Відповісти
Як, яке діло? та та ж Європа фінрансує держбюджет України! Що, не захотів прочитиати, що сам Гктьманцев визнаЄ , що бюджен України незбалансований на $10лярдів, і їх покриває Європа?
показати весь коментар
16.09.2025 13:57 Відповісти
Думаю, країна має право заохочувати купувати вітчизняні товари. Кому яка справа до цього?
показати весь коментар
16.09.2025 13:50 Відповісти
До заохочування покупки вітчизняних товарів ця мутна схема не макє жодного відношення і Захід про це знає.
показати весь коментар
16.09.2025 19:18 Відповісти
А ще 1000 роздавали
показати весь коментар
16.09.2025 16:08 Відповісти
Виявляється, в поданому кабміном до ВР проекті бюджету на 2026рік не передбачено зростання грошового утримання військових ЗСУ; зате передбачені додаткові кошти на утримання решти силовиків та гговномарафету... (так заявив Гончаренко, член бюджетного комітету ВР, в прямій трансляції з засідання парламенту)
показати весь коментар
16.09.2025 13:35 Відповісти
Петро ,тут вже нічого не зробиш , українці готові заради 🤡 та зеленого коммунізму ,жити ,любити та прославляти його...