7 480 41

Україна відновила транзит російської нафти, – МЗС Угорщини

дружба,нафтопровід

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє Bloomberg.

За словами міністра, обсяги транспортування російської нафти через територію України почали повільно відновлюватися після технічних робіт з усунення пошкоджень, завданих масовваним ракетним ударом Росії у вівторок.

Як повідомлялося, напередодні російська "Транснєфть" заявила, що прокачування нафти трубопроводом "Дружба" у напрямку Угорщини призупинено через падіння напруги на одному з аграгатів на території України. Через це прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан скликав засідання Ради оборони.

Нафтопровід "Дружба" забезпечує постачання нафти з Росії на білоруські НПЗ та її транзит до Європи.

Нагадаємо, обстріл України 15 листопада став наймасованішим з початку війни. Ця атака може мати вплив не тільки на енергосистему України, а й на енергосистеми деяких наших сусідів, заявив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Внаслідок влучання ракет у об'єкти енергетичної інфраструктури НЕК "Укренерго" застосувало аварійні відключення всіх категорій споживачів у північних і центральних областях.

У низці населених пунктів Молдови також спостерігаються проблеми з енергопостачанням після того, як країна раптово припинила отримувати електроенергію з Румунії.

Топ коментарі
+27
Тобто пох шо Київ сидить у темряві - головне шоб ************* отримували прокачку нафти через Україну в повному об'ємі!

Остановили б прокачку до повного віндовлення всієї енергетичної інфраструктури України! Було б дуже логічно!
показати весь коментар
16.11.2022 16:58 Відповісти
+23
Це точно. Нам треба або хрестик зняти, або труси надіти.
показати весь коментар
16.11.2022 16:52 Відповісти
+15
Нічого. Українці можуть і в темряві жити.
Головне, аби шановані партнери з газпрома не мали ніяких форс-мажорів у бізнесі з шанованими партнерами з угорщини. Все інше - *****, особливо життя якихось там українців. Да вова?
показати весь коментар
16.11.2022 17:08 Відповісти

Завантаження...