НАБУ повідомило про підозру нардепу-забудовнику Ісаєнку

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) повідомили про підозру обраному від забороненої партії ОПЗЖ нардепу Дмитру Ісаєнку, якого повязують із забудовником Perfect Group, а також екскерівнику Управління справами Апарату ВРУ та колишнім посадовцям держпідприємств у справі про спробу незаконного заволодіння землею та майном "Держбудкомбінату".
Як повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), їх підозрюють в організації замаху на зловживання службовим становищем з метою незаконного отримання під забудову земельної ділянки, що належить державі і перебуває в постійному користуванні ДП "Державний будівельний комбінат" Апарату ВРУ.
За даними слідства, у 2020 році народний депутат змовився з керівником ДП "Держбудкомбінат" і керівником Управління справами Апарату ВР, щоб незаконно та без погодження Верховної Ради виставити на аукціон земельну ділянку, на якій розміщена виробнича база "Держбудкомбінату", для укладення інвестиційного договору щодо її забудови.
"Реалізовуючи злочинну схему, особи організували проведення аукціону, перемогу в якому отримала компанія, пов’язана з нардепом. В укладеному інвестиційному договорі розмір пайової участі держпідприємства визначили у сумі близько 300 млн грн. Натомість, як встановили САП та НАБУ, реальна вартість ділянки і майна становила понад 525 млн грн", – зазначається у повідомленні.
За даними слідства, у подальшому зловмисники планували звільнити ділянку від забудов, а на їх місці збудувати новий житловий комплекс.
"Довідавшись про початок досудового розслідування, особи вживали дій для уникнення відповідальності. Зокрема, вони планували звернутись до місцевої прокуратури із заявою про вчинення злочину та провести "необхідні" експертизи, що підтвердили б відсутність складу злочину, що у підсумку призвело б і до закриття провадження яке розслідують детективи НАБУ", – зазначається у повідомленні.
САП зауважує, що на сьогодні за клопотанням сторони обвинувачення на вказану ділянку Вищим антикорупційним судом накладено арешт.
Дії нардепа у справі кваліфіковані за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України. Колишньому керівнику Управління справами Апарату Верховної Ради повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України, а двом колишнім посадовцям "Держбудкомбінату" – за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України та ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України.
"Зважаючи, що місцезнаходження колишнього керівника управління Апарату ВРУ та експрацівника державного підприємства не встановлено, про підозру їм повідомлено в порядку ст. 135, ст. 278 КПК", – зазначається у повідомленні.
САП не уточнює прізвищ підозрюваних. Проте видання "Наші гроші" писало, що у грудні 2020 року ДП "ДБК Управління справами Апарату ВР України" за підсумками аукціону віддало під забудову свою ділянку площею 8,11 га у Дарницькому районі для ТОВ "Ніка" Лтд, яке входить до групи компаній Perfect Group нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка, бізнес-партнера власника девелоперської компанії Saga Development Андрія Вавриша.
Ще одну ділянку по вулиці Шовковичній поблизу Офісу президента ДП "ДБК Управління справами Апарату ВР України" наприкінці грудня 2020 року віддало ТОВ "Комфорт Буд Інвест", яке пов'язане із самим Вавришем.
Ісаєнко був обраний народним депутатом дев'ятого скликання за списком партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука. Офіційно він не декларував компанії, що входять до Perfect Group. Однак вказував у декларації фонд "Княгиня Ярославна", від якого щорічно отримував мільйонні дивіденди. Як свідчать відкриті джерела, фонд "Княгиня Ярославна" збирає кошти на будівництво житла, яке зводить група компаній Perfect Group.
славносумнозвісному ЦСБУ (Центральному спеціалізованому будівельному управлінні) МОУ. Розповідав, що в Ісаєнка в ті часи було прізвисько "ракетчик": він займався демонтажем шахтних пускових установок стратегічних ядерних ракет, що залишились у спадок від Совка, які ми мали знищити за Будапештським меморандумом. На цій справі тоді багато хто (зокрема, й Ісаєнко) озолотився. Це було ще при Кучмі. Пізніше (вже при Ющенку) він займався махінаціями із будівництвом житла для військових.У 2014-му, бувши на посаді заступника міністра Мінрегіонбуду (міністром тоді був Гройсман - майбутній прем'єр), Ісаєнко з'їздив на пару днів в зону АТО і пофотографувався там на тлі окопів та бліндажів. Після чого отримав статус УБД. Після скандалу, що спалахнув після розголосу цього ганебного факту, Ісаєнка "кишнули" з посади.
без шкіл, садочків, паркомісць та магазинів.
Українець подумає, проте купить і так,
Комфорт не важливий - ...
Далі додумуйте, бо хер.вий з мене казкар.
У кожного із них, за своїми функціями! напрями безособистої безвідповідальності щодо захисту інтересів держави та схеми заробітку і розкрадання держбюджетних грошей!!
За цим пильнують ще тисячі всіляких органів та установ!!
Аж ось і результати їх багаторічної та титанічної роботи, 24/7…
А млрд грн спокійно виведені на рахунки приватних банків за кордоном!!!
А кожен новий президент, маже дьогтем двері папєрєднікам, а ВІН, цю ганьбу для України, припиняє!!
Пройшло 4 роки сидіння на посаді шостого гаранта Правди і дотримання Конституції України….
Катлєти, медичні маски, бананов іван, убивці-вагнерівці, Південь держави, оборонці в бузковому парку Херсону, Маріупіль, …. , і такіж самі міністри та їх зами, з розкрадання на млрд гривень державних коштів та вагонів гуманітарної допомоги від іноземних держав під час дії Воєнного Стану!!