1 713 20

Кабмін виділив 1,5 мільярда гривень на модернізацію шкільних їдалень

столовая

Кабінет Міністрів розподілив субвенцію у розмірі 1,5 мільярда гривень на модернізацію шкільних їдалень.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у вівторок, 13 серпня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Кошти виділять з державного бюджету місцевим бюджетам у вигляді субвенції на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти у 2024 році.

Як повідомлялося, ці кошти передбачені у держбюджеті на 2024 рік на виконання Стратегії реформування системи шкільного харчування, яку курує перша леді України Олена Зеленська.

В межах реалізації стратегії планується відновити харчоблоки з використанням новітніх технологій, забезпечити громади та школи кадрами для організації харчування, впровадити якісне меню та стимулювати свідомий вибір дітьми продуктів, корисних для здоров’я.

Топ коментарі
+9
Впевнений на дитячих їдалень хтось реально наїсть харю
показати весь коментар
13.08.2024 20:43 Відповісти
+6
А Юсупова кожнии тиждень просить - даите дронів - бо торба
показати весь коментар
13.08.2024 20:45 Відповісти
+3
"модернізацією" ,в часі війни послуговуються грабіжники України і українського народу...
показати весь коментар
13.08.2024 20:46 Відповісти

Завантаження...