1 682 20

Кабмін виділив 1,5 мільярда гривень на модернізацію шкільних їдалень

столовая

Кабінет Міністрів розподілив субвенцію у розмірі 1,5 мільярда гривень на модернізацію шкільних їдалень.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у вівторок, 13 серпня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Кошти виділять з державного бюджету місцевим бюджетам у вигляді субвенції на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти у 2024 році.

Як повідомлялося, ці кошти передбачені у держбюджеті на 2024 рік на виконання Стратегії реформування системи шкільного харчування, яку курує перша леді України Олена Зеленська.

В межах реалізації стратегії планується відновити харчоблоки з використанням новітніх технологій, забезпечити громади та школи кадрами для організації харчування, впровадити якісне меню та стимулювати свідомий вибір дітьми продуктів, корисних для здоров’я.

Топ коментарі
+9
Впевнений на дитячих їдалень хтось реально наїсть харю
показати весь коментар
13.08.2024 20:43 Відповісти
+6
А Юсупова кожнии тиждень просить - даите дронів - бо торба
показати весь коментар
13.08.2024 20:45 Відповісти
+3
"модернізацією" ,в часі війни послуговуються грабіжники України і українського народу...
показати весь коментар
13.08.2024 20:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бомбосховища школам будувати зараз треба.
показати весь коментар
13.08.2024 20:38 Відповісти
Дрони не звіздіти, а купувати нада.
показати весь коментар
13.08.2024 20:40 Відповісти
а хто у нас переймається харчуванням дутей?
правильно.
зе!лєнкаскумбрія.
показати весь коментар
13.08.2024 20:43 Відповісти
Со своим другом Клопотенко...
показати весь коментар
13.08.2024 20:51 Відповісти
Це хто? І що таке клопотенко?
показати весь коментар
14.08.2024 00:43 Відповісти
Впевнений на дитячих їдалень хтось реально наїсть харю
показати весь коментар
13.08.2024 20:43 Відповісти
Не тільки харю,ще їп..о також.
показати весь коментар
13.08.2024 20:47 Відповісти
А Юсупова кожнии тиждень просить - даите дронів - бо торба
показати весь коментар
13.08.2024 20:45 Відповісти
"модернізацією" ,в часі війни послуговуються грабіжники України і українського народу...
показати весь коментар
13.08.2024 20:46 Відповісти
І скумбрія там буде по 8гр і пательні і барабани по стопятсот гривень І дуже багато піару
показати весь коментар
13.08.2024 20:46 Відповісти
З такими грошима
Лєнкаскумбрія
перетворюється на
Лєнкабелуга.
показати весь коментар
13.08.2024 20:58 Відповісти
Будуть міняти ложки і тарілки на менші за розміром.
показати весь коментар
13.08.2024 21:10 Відповісти
там цього, Юсупова на війну збирає. Може неначасі їдальні шкільні
показати весь коментар
13.08.2024 21:50 Відповісти
А барабани замінять ... сопілками з слонової кістки...
показати весь коментар
13.08.2024 22:05 Відповісти
Якась дурня, через 2 тижні вже навчальний рік, літом не ремонтували, аж раптом зібралися, яким чином вони збираються робити ремонт, якщо вже потрібно готувати, мабуть ремонтуватимуть на папері, так само як будували фортифікації
показати весь коментар
13.08.2024 23:05 Відповісти
Шапіто...
показати весь коментар
14.08.2024 01:32 Відповісти
100 000 FPV дронів. Бульк, і немає...
показати весь коментар
14.08.2024 07:59 Відповісти
Минулого року 40 млрд (на дрони) "булькнули", і нічого.
показати весь коментар
14.08.2024 09:04 Відповісти