49 003 79

Кабмін затвердив виплату "тисячі від Зеленського". Як отримати? (оновлено)

гривня,грн,тысяча,1000,косарь

Кабінет Міністрів  затвердив умови програми "Зимова єПідтримка", яка передбачає виплату одноразової допомоги у розмірі 1 000 грн кожному громадянину, ініційованої президентом Володимиром Зеленським.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства цифрової трансформації.

Оформити виплату можна буде через застосунок "Дія" або "Укрпошту", а витратити на оплату комунальних послуг, придбання ліків, книг, медичних чи освітніх послуг, транспорт, мобільний зв’язок та страхування.

Крім того, ці кошти можна буде задонатити на Збройні Сили України або купити військові облігації. Готівку з картки зняти не можна.

У пресслужбі Мінекономіки уточнили, що 1000 гривень від держави за програмою "Зимова єПідтримка" зможуть отримати лише ті українці, які перебувають в Україні. Діятиме програма упродовж грудня 2024 - лютого 2025 року, а прийом заявок на отримання допомоги розпочнеться на початку грудня, а витратити кошти можна буде до кінця 2025 року.

Виплата призначена не лише дорослим, а й дітям. Один із батьків зможе замовити виплату на свій рахунок для кожної своєї дитини через "Дію".

Як отримати 1000 гривень?

За допомогою застосунку "Дія":

  • встановити мобільний застосунок "Дія"
  • відкрити картку "Національний кешбек" в одному з банків
  • у "Дії" у розділі "Сервіси" потрібно активувати картку "Національного кешбеку"
  • обрати у застосунку "Дія" послугу "Зимова єПідтримка"
  • подати заявку на отримання допомоги
  • очікувати зарахування коштів

Законні опікуни неповнолітніх дітей, люди у яких через релігійні вірування відсутній індивідуальний податковий код, або ж старші люди віком від 65 років, у яких немає застосунку "Дія" можуть звернутися за виплатою допомоги до одного з банків-партнерів програми. Банк відкриє отримувачу картку "Національний кешбек", на яку надійде допомога.

За допомогою "Укрпошти"

Пенсіонери та люди з інвалідністю 1 та 2 групи, які отримують виплати через "Укрпошту", зможуть отримати виплату через пошту. Перелік тих, хто може отримати допомогу через "Укрпошту" сформує Міністерство соціальної політики. Ті, хто увійдуть у перелік на отримання коштів через "Укрпошту", не можуть подавати заявку через "Дію".

Але витратити кошти вони зможуть також через "Укрпошту" — на оплату комунальних послуг чи придбання товарів українського виробництва.

Як повідомлялося, раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду запровадити з 1 грудня нову програму підтримки населення – по 1 тис. грн на особу.

Згодом перший заступник міністра економіки Олексій Соболев заявив, що державну допомогу в розмірі 1 тис. грн, яку з грудня зможуть отримати українці, нараховуватимуть на картку "Національний кешбек".

У Кабміні та у правлячій партії "Слуга нарду" стверджували, що на виплати витратять кошти від міжнародних партнерів, які не встигають освоїти до кінця року. Однак згодом голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа визнала, що на ініційовану Зеленським програму витратять залишки коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування, які утворилися минулого року і не були використані Міністерством економіки у 2024 році.

У такому разі на фінансування виплат по 1000 гривень спрямують частину внутрішніх доходів держбюджету, а не кошти міжнародних партнерів, отже ці кошти можна було б витратити на оборону.

Детальніше читайте у матеріалі БізнесЦензора: "Тисяча Зеленського": де візьмуть гроші"

Топ коментарі
+25
Тобто,щоб не витрачати ці кошти на оборону, їх роздадуть всім громадянам України, незалежно від майнового стану. Можна це трактувати як державну зраду?
показати весь коментар
22.11.2024 18:58
+15
Встановити під час війни з москалями контрольовану москалями ''Дію''...
Це саме те що потрібно знати про ''Зєліну тисячу''.
показати весь коментар
22.11.2024 19:09
+14
як державну зраду це кваліфікувати не можно, а от як ублюдочну саморекламу зеленого ******** нашим таки коштом - цілком!!
показати весь коментар
22.11.2024 19:13
Коментувати
Сортувати:
маркетинг..
де взяв Зеленський стільки «своїх» грошей?
показати весь коментар
22.11.2024 18:01 Відповісти
В мене нема дії, і я інвалід 3 групи, буду далі сосати на мінімалку
показати весь коментар
22.11.2024 18:48 Відповісти
І батько мій також немає дії, і не інвалід.
показати весь коментар
22.11.2024 18:50 Відповісти
Зараз піду куплю смартфон за Х-тисяч, зареєструюсь у "дії" та отримаю 1 тис.
показати весь коментар
22.11.2024 19:30 Відповісти
вы вообще уважно читали как могут люди вашей категории без дії получить эту гребанную тысячу ? p.s. "буду далі сосати на мінімалку" - цікаво...сколько вы башляете за доступ к инету..."сосатель"
показати весь коментар
24.11.2024 20:58 Відповісти
Тобто,щоб не витрачати ці кошти на оборону, їх роздадуть всім громадянам України, незалежно від майнового стану. Можна це трактувати як державну зраду?
показати весь коментар
22.11.2024 18:58 Відповісти
як державну зраду це кваліфікувати не можно, а от як ублюдочну саморекламу зеленого ******** нашим таки коштом - цілком!!
показати весь коментар
22.11.2024 19:13 Відповісти
Спеціально прочитав в інтернеті визначення 111 статті ККУ. Чудовенько так підходить. А ваше твердження це як спроба захисту поміняти звинувачення з більш важкої статті на фактично твердження, що ваш підзахисний просто недієздатний самозакоханий нарис.
показати весь коментар
23.11.2024 09:00 Відповісти
Наш потужний Лідор все про народ думає, а не як ваш Парашенко витрачав гроші на виробництво ракет і зброї
показати весь коментар
22.11.2024 20:34 Відповісти
Встановити під час війни з москалями контрольовану москалями ''Дію''...
Це саме те що потрібно знати про ''Зєліну тисячу''.
показати весь коментар
22.11.2024 19:09 Відповісти
Активна частина населення цікава фсб має зарегатись в дії - для звітності. А ті що фсб не потрібні (пенсіонери, інваліди) не зможуть отримати тисячу в дії. Так все стає на свої місця.
показати весь коментар
23.11.2024 09:37 Відповісти
Зелена мерзота.
показати весь коментар
22.11.2024 19:13 Відповісти
Юліну і Вітіну тисячу отримали вкладники колишнього Сбербанка СССР. Отримали готівкою ,а не зєліними віртуальними грошами.
показати весь коментар
22.11.2024 20:12 Відповісти
А я подачки ні від кого не отримувала. І від зеленої гниди не буду.. Але мені цікаво, хто вкраде гроші, які залишаться?
показати весь коментар
23.11.2024 08:01 Відповісти
А що немає кому красти ?
показати весь коментар
23.11.2024 14:09 Відповісти
Вітіну і Юліну тисячу теж мало хто отримав. Юліної тисячі сусід, що оформив всі документи, так і не дочекався. Вибори пройшли, тема пропала.
показати весь коментар
25.11.2024 11:48 Відповісти
Порошенко не тринькав державні тисячі на рекламу себе самого на відміну від Юлі. Як справний хазяїн всі гроші йшли на розробку ракет, відновлення армії та інші важливі речі. А ви й далі можете за цю вшиву тисячу зраджувати країну . Хоча, здається, вам і це не світить
показати весь коментар
22.11.2024 23:28 Відповісти
Перелік тих, хто може отримати допомогу через "Укрпошту" сформує Міністерство соціальної політики. Джерело: https://biz.censor.net/n3521391
Данунах, щас дам свой айди и гоните на вестерн юнион, подробности гарантирую
показати весь коментар
22.11.2024 19:15 Відповісти
це як замазати кров'ю. бридко
показати весь коментар
22.11.2024 19:23 Відповісти
Даааааа....
показати весь коментар
22.11.2024 19:24 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2024 19:25 Відповісти
І пити кавувялті як бодунов.
показати весь коментар
23.11.2024 14:13 Відповісти
А що є кретини, які хочуть цю тисячу ?
показати весь коментар
22.11.2024 19:31 Відповісти
Не ображайте людей .

Мабуть Вас здивує але багатьом
в нашій країні ці гроші не будуть зайвими .
показати весь коментар
22.11.2024 20:21 Відповісти
А ті кому " не будуть зайвими " не хочуть піти в ОП до самого зе , і начистити йому пику ? Він же обіцяв їм Рай , але Рай отримали виключно зериги. Нормальні люди від цієї подачки відмовляються.
показати весь коментар
22.11.2024 20:27 Відповісти
це не гроші, а замануха аби маніпулювати Вашим голосом в "Дії" під час можливого голосування. Щось, на кшталт сумнозвісної гречки. Бачте, кажуть, не важливо, що говорять, а, важливо навіщо говорять? Думайте, не було, не було і на тобі виникло! Чого? Бзделенський жлоб почав думати про людей? Це нікчемно чмо завжди думало і думає про себе, майте те на увазі і не попадайтеся на цю вудочку!
показати весь коментар
22.11.2024 22:23 Відповісти
Дякую за застереження ,але маніпулювати моїм голосом
ні в "Дії " ,ні де б то не було ,ніколи не дозволяла ,на все
маю свою власну думку .

Відносно присловутої тисячі .

Звертаю Вашу увагу ,що ці гроші аж ніяк не із кишені
особисто Зеленського ,це гроші западних партнерів
України .

І це дуже мізерна допомога в порівнянні з тою ,яку
потребують біженці ,інваліди та ті пенсіонери ,що ледве
виживають на мінімальній пенсії . Хоча б на ліки ,
які зараз більшості із них не доступні .

Цю тисячу або її частину багато хто з українців
задонатить на потреби ЗСУ .
.
показати весь коментар
23.11.2024 16:08 Відповісти
Добре, попробую пояснити. Все це, що задекларовано, вимагає інформацію про вас, конфіденційної інформації і, яка, на мою, думку, буде залучена в дії на які Ви вплинути не зможете. Тобто, щоб отримати 1000 гривень Ви маєте надати про себе конфіденційну інформацію, яка далі буде використана на майбутньому голосуванні на користь зеленського. Далі від Вас вже нічого не залежить, будете Ви голосувати за зеленського, чи не будете. Попередньо наданого дозволу буде достатньо, щоб маніпулювати Вашим волевиявленням.
показати весь коментар
23.11.2024 17:14 Відповісти
"... на мою думку буде ..."
А на мою думку ні .

Цю тисячу грн можливо отримати не тільки через "Дію " ,
а також через Укрпошту .
показати весь коментар
23.11.2024 18:02 Відповісти
Цю тисячу або її частину багато хто з українців
задонатить на потреби ЗСУ (с) - прошу проясніть, що заважає владі напряму передати ці гроші ВСУ безо всяких оцих "корбулясів"
показати весь коментар
23.11.2024 17:18 Відповісти
Кабмін на це відповів ,що ці гроші закладені
у вже діючі програми бюджету .
Донори їх передали з приміткою,щоб їх не
витрачали на армію .
показати весь коментар
23.11.2024 18:06 Відповісти
https://biz.censor.net/user/460271

на бессрочный термин, вы соглашаетесь раскрыть свою банковскую тайну, и банк без уведомления сможет предоставлять эту информацию 3 лицам.

супер, рассчёт на идиота (c)
показати весь коментар
23.11.2024 20:56 Відповісти
Ви останній абзац прочитали, звідки саме буде фінансування оман-ливої тисячі чи одразу стали писати коментар?
показати весь коментар
25.11.2024 07:40 Відповісти
Зверніть увагу ,що ця інформація ОНОВЛЕНА .
Раніше такого абзацу не було .

А мій коментар написаний до оновлення .
показати весь коментар
25.11.2024 10:12 Відповісти
https://biz.censor.net/resonance/3518596/tysyacha_zelenskogo

Додам ,що моя інформація на той час ,коли писала коментар ,
була з Бізнес Цензор від 06.11.24 10:22
" Тисяча Зеленського" ,де візьмут гроші .

Так що Ваша іронія ні до чого .
показати весь коментар
25.11.2024 10:22 Відповісти
Якщо зеленодупі мавпи вважають, що вони так отримають пошану від населення, то це не так. Це тільки свідоцтво дебілізма влади.
показати весь коментар
22.11.2024 19:39 Відповісти
Влади- на яку працюють 5-6 топменеджерівдебілів-ні в кого не хватило розуму віддати ці гроші ЗСУ+ сюди місячну зарплату ОПи,Кабміну,всіх депутатів з помічниками,прокурорів,суддів-але?маєм що маєм?дебілізм не лікується.Дію не маю,не встановлю,від 1000 відказуюсь(але дебіли скажуть що не хочу допомогти ЗСУ)- з пенсії відправлю 1000 МАДЯРУ.
показати весь коментар
22.11.2024 20:20 Відповісти
Пошана за 24 долари? Та вони просто кончені, якщо думають, що це додає їм позитиву
показати весь коментар
23.11.2024 23:43 Відповісти
.... примітивні популісти.
показати весь коментар
22.11.2024 19:44 Відповісти
Тобто, хто не хоче ставили ту ублюдочну дію - пролітають, як фсрера.
показати весь коментар
22.11.2024 19:56 Відповісти
Які дурні наповнюють той т9.
Якісь членкині звіздануті
показати весь коментар
22.11.2024 19:58 Відповісти
А в кого немає смартфона з зєліною говнодією ,то їм де отримувати ?
показати весь коментар
22.11.2024 20:09 Відповісти
А мне Дія нравится. Налоги платить удобно.
показати весь коментар
22.11.2024 22:18 Відповісти
Кому і кобила невіста.
показати весь коментар
22.11.2024 22:48 Відповісти
А дуже треба?
показати весь коментар
22.11.2024 22:49 Відповісти
Так хай він вдавиться моєю тисячею
показати весь коментар
23.11.2024 14:12 Відповісти
Не розумію!
Чи поіхати на тисячу зеліні на відпочинок на Сейшщелі на неділю, чи у найближчому АТБ купувати провіант на два дні, а для виродків "слуг народу" на 20 секунд.
показати весь коментар
22.11.2024 20:09 Відповісти
Як її отримати?
Треба зайти в Дію і гучно сказати "Слава Ірьмаку!"
І буде тобі щастя тисяча...
показати весь коментар
22.11.2024 20:22 Відповісти
йдіть у сраку, зелені мародери..
показати весь коментар
22.11.2024 20:55 Відповісти
Там статистика користувачів Дії різко упала за останній рк-півтора, усіляких чуток...
а загалом достатньо беззмістовна штука, бо за кордоном айді-картка діє! а Дія-- не діє
коротше, щоб підняти статистику вирішили по тисячці пороздавати любителям халяви...
Пораджу деяким пенсіонерам на мінімалці, щоб ч-з Укрпошту оформили, сам ці брудні гроші не братиму.
показати весь коментар
22.11.2024 21:26 Відповісти
боюсь помилитись, але, здається, що тільки через дію...
показати весь коментар
22.11.2024 22:46 Відповісти
так там вище в статті йдеться, що можна на Укрпошті...
Доречі, сьогодні сказав одному пенсіонеру, -- той відповів хай собізалишить ту тисячу
показати весь коментар
23.11.2024 11:21 Відповісти
А щоб вам не боятися помилитися ,потрібно
було б лише прочитати УВАЖНО інформацію
зверху ,на яку ви тут пишите дурні коменти .
показати весь коментар
24.11.2024 13:09 Відповісти
то моя турбота про вас! Ну, щоб ви зрозуміли...
показати весь коментар
24.11.2024 23:55 Відповісти
Отримати зможуть не всі, пенсіонери на пошті, інші через дію,
без дії мабуть скоро і до туалету не пустять...
показати весь коментар
22.11.2024 22:27 Відповісти
Підтиратися Дією мабуть не дуже зручно.
показати весь коментар
23.11.2024 01:38 Відповісти
Збирають персональні дані та заганяють у дію
показати весь коментар
22.11.2024 22:28 Відповісти
Не какой зрады там нет. Делается, это для того, чтобы люди заключали договор на открытие карты Национального Кешбэка. Ппервое, что внедрили это сам кешбэк. Теперь малыми усилиями хотят, чтобы как можно большее число людей эту карту получили/заключив договор.

И это не раздача средств всем кому попало. Этим реально стоит заниматься тем - кто находится в тяжёлой финансовой ситуации, возможно эта 1000 гривен, чем то им и поможет.

Договор на карту, содержит пункт, о том, что на бессрочный термин, вы соглашаетесь раскрыть свою банковскую тайну, и банк без уведомления сможет предоставлять эту информацию 3 лицам.

Но люди кому действительно эти 24-25 долларов смогут чем, то помочь, могут на такое пойти, им это ничем не угрожает.

Со временем будут изобретать другие способы как заманить другую часть аудитории.

Просто если сделать так, как правительство привыкло - сломить через колено. То одномоментно, из банков уйдёт весь капитал, альтернатив цифровых полно. И правительство это понимает.
показати весь коментар
22.11.2024 22:36 Відповісти
У банках ніхто з українців не тримає свій капітал через шалену інфляцію, валютні обмеження і тотальну недовіру.
Банки зараз як і корупціонери чиновники, всі паразитують на держбюджеті, у них рекорді прибутки за всю історію України.
показати весь коментар
23.11.2024 09:09 Відповісти
на бессрочный термин, вы соглашаетесь раскрыть свою банковскую тайну, и банк без уведомления сможет предоставлять эту информацию 3 лицам.

супер, рассчёт на идиота
показати весь коментар
23.11.2024 11:41 Відповісти
Хто намірявся отримати вовину-тисячу, згадайте, що місце на цвинтарі коштує набагато дорожче.
показати весь коментар
22.11.2024 22:46 Відповісти
Почти по 25 евро.
Какая невыносимая щедрость!!!!
показати весь коментар
23.11.2024 10:36 Відповісти
роздавати бюджетні гроші, прямо Робін Гуд якийсь.
показати весь коментар
23.11.2024 17:30 Відповісти
Тобто - навіть якщо я знов ту піздануту дію встановлю, щоби ту тисячу отримати, то передати її тим волонтерам, яким довіряю, не зможу, а лише до контори дєрьмака-умєрова, де їх вкрадуть…
то який сенс мені їх отримувати???
показати весь коментар
23.11.2024 19:30 Відповісти
Сенс подвійний: 1) ви заздалегідь проголосуєте за янелоха чи будь якого іншого кандидата з тої кодли і 2) умеров отримає гроші і правильно їх роздерибанить
показати весь коментар
23.11.2024 23:27 Відповісти
Голобородько - наш батько, який ночами не спить думає як допомогти простим українцям рейтинг упавший підняти. Уй обок!
показати весь коментар
24.11.2024 09:03 Відповісти
Нехай забере і вдавиться.
показати весь коментар
24.11.2024 09:44 Відповісти
По спискам ДІЇ фсб людей розстрілює на окупованих территоріях. Тільки турбо лох може собі цю гидоту встановлювати в смартфон.
показати весь коментар
25.11.2024 12:01 Відповісти
нет в ДИИ "Зимова єПідтримка"