4 562 27

Перший центр для повернення українських біженців відкриють у Берліні

У Берліні відкриють перший центр для повернення українських біженців

На полях Мюнхенської безпекової конференції Україна та Німеччина підписали декларацію про наміри відкриття першого українського Unity Hub у Берліні.

Про це повідомив міністр національної єдності Олексій Чернишов.

За його словами, це важливий крок у розбудові інституційної підтримки укрїнських громадян за кордоном. Уже незабаром відбудеться передача приміщення для хабу.

"Хаб стане місцем для об’єднання українців, надання консультаційної та інтеграційної підтримки, розвитку культурних і освітніх ініціатив. А тим, хто буде готовий, надаватиметься вся необхідна допомога для повернення додому", – наголосив Чернишов.

Як повідомлялося, такі хаби також можуть з'явитися у Чехії. Україна також обговорила проєкт з Польщею.

Раніше міністр національної єдності Олексій Чернишов заявив, Україна гостро потребує працівників, тому уряд готовий гарантувати бронювання від мобілізації тим біженцям, які зголосяться повернутися додому та працювати на критичних підприємствах.

Топ коментарі
+17
Вигнати, депортувати, наловити, закрити кордони, бусифікувати, примусити...
Тільки й чуєш з усіх сторін.
Такими методами ми звичайно і переможемо, і біженців повернемо, і країну мрії побудуємо...

Совок був, совком залишився, тьху, блд.
показати весь коментар
16.02.2025 09:41 Відповісти
+5
Почати виловлювати як собак, бусифікувати ще й по інших країнах? Щоб наявність українського паспорту стала чорною міткою, та відмови від громадянства пішли мільйонами заяв?
Ви розумієте ідіотичність вашої пропозиції? Ось прямим текстом - ідіотичність? Ви розумієте масштаб наслідків подібного рішення?
В країні взагалі залишилися притомні люди????
показати весь коментар
16.02.2025 09:29 Відповісти
+5
Якщо будуть реалізовані заклили, які навіть тут, на Цензорі йдуть пачками: виловлювати українців по світах, як тварин, та депортувати до Українпи масово, то Берліну доведеться готуватися до мільйонної навали мігрантів з України у будь-якому випадку. Хоч виграємо, хоч програємо.
Я в шоці від кількості ідіотів, закликаючих остаточно перетворити країну в концтабір.
показати весь коментар
16.02.2025 09:33 Відповісти

Завантаження...