Перший центр для повернення українських біженців відкриють у Берліні

На полях Мюнхенської безпекової конференції Україна та Німеччина підписали декларацію про наміри відкриття першого українського Unity Hub у Берліні.
Про це повідомив міністр національної єдності Олексій Чернишов.
За його словами, це важливий крок у розбудові інституційної підтримки укрїнських громадян за кордоном. Уже незабаром відбудеться передача приміщення для хабу.
"Хаб стане місцем для об’єднання українців, надання консультаційної та інтеграційної підтримки, розвитку культурних і освітніх ініціатив. А тим, хто буде готовий, надаватиметься вся необхідна допомога для повернення додому", – наголосив Чернишов.
Як повідомлялося, такі хаби також можуть з'явитися у Чехії. Україна також обговорила проєкт з Польщею.
Раніше міністр національної єдності Олексій Чернишов заявив, Україна гостро потребує працівників, тому уряд готовий гарантувати бронювання від мобілізації тим біженцям, які зголосяться повернутися додому та працювати на критичних підприємствах.
Тільки й чуєш з усіх сторін.
Такими методами ми звичайно і переможемо, і біженців повернемо, і країну мрії побудуємо...
Совок був, совком залишився, тьху, блд.
Ви розумієте ідіотичність вашої пропозиції? Ось прямим текстом - ідіотичність? Ви розумієте масштаб наслідків подібного рішення?
В країні взагалі залишилися притомні люди????
Я в шоці від кількості ідіотів, закликаючих остаточно перетворити країну в концтабір.